1.5 DCI Albastru Mineral

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.5 DCI Albastru Mineral

    Salut.As vrea sa vad si eu cum arata un Prestige Disel 1.5 DCI 85 de cai in culoarea aceasta, daca are cineva si poate trimite poze!
    Multumesc
    1.5 DC 85 CP

  • #2
    salut,
    eu am comandat un dci 85 cp albastru mineral....dar inca nu a sosit...luna asta ar trebui sa o primesc.
    daca mai ai rabdare pana imi vine...o sa pun poze sa vezi cum arata..
    "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

    Comment


    • #3
      asa arata albastrul mineral. din poze nu iti poti da seama exact, este un gri inchis si tiinde catre culoarea albastra. uite aici poze
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #4
        El vroia poze cu Prestige 1,5 DCI albastru mineral, nu MCV albastru mineral.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          multumesc

          Multumesc mult pentru intentie.
          Si eu am facut comanda acum 2 saptamani si dabia pe 16.11 ajunge si eram curios daca are cineva, ca pana acum in trafic nu am vazut prestige albastru asa si nici motorizarea aceasta!!
          Multumesc inca odata!
          1.5 DC 85 CP

          Comment


          • #6
            Originally posted by balauron
            salut,
            eu am comandat un dci 85 cp albastru mineral....dar inca nu a sosit...luna asta ar trebui sa o primesc.
            daca mai ai rabdare pana imi vine...o sa pun poze sa vezi cum arata..

            salut.Cand iti vine masina?si unde ai facut comanda?
            Nu ar fi tare sa ne trezim amandoi la coada sa ne luam masina?
            1.5 DC 85 CP

            Comment


            • #7
              Salut...
              pai....eu am dat comanda pe 21.10 si mi-au zis ca pana la inceputul lui decembrie imi vine... cu precizarea ca este posibil sa vina mai devreme )
              tu tot la Adras din Tura ai dat comanda?
              ar fi ceva sa ne intalnim acolo...
              Last edited by crististreulea; 18 November 2007, 02:17.
              "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

              Comment


              • #8
                Din pacate eu am facut comanda la Ipso la Otopeni.Treaba este ca eu am facut comanda in jur de 22 noiembrie.si s-au uitat si au zis ca pe 16 vine.
                Din cate stiu eu, am auzit pe mai multi care au zis ca au facut comanda si le vine prin decembrie.E cam aiurea.Eu vineri acum o am.
                Era misto sa ne intalnim.
                Last edited by crististreulea; 18 November 2007, 02:18.
                1.5 DC 85 CP

                Comment


                • #9
                  Salut
                  Am comandat si eu un logan Prestige Diesel 1.5 DCI 85CP, culoare albastru mineral al ridic pe 26 sau 27 noiembrie de la AMG, abia astept )
                  Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                  Comment


                  • #10
                    Salut. Tot un Prestige 1.5 dci de 85 CP, albastru mieral astept si eu saptamana viitoare.
                    Logan Prestige 1.5 dc 85 CP, albastru mineral

                    Comment


                    • #11
                      au inceput sa se vanda bine motorizarile dci de 85CP fara sa exagerez cred ca e cea mai buna motorizare pe care o putea avea loganul,este foarte economic si ofera putere suficienta pentru o masina de familie.

                      Comment


                      • #12
                        Salut

                        Salut la toata lumea
                        Tin sa va spun ca am primit masina de joi(15.11.07), mai devreme cu o zi decat era preconizat.
                        Am achizitionat Logan Prestige 1.5 DCi 85 Cp la care am am adaugat si o cotiera prestige si covorase Easy.
                        Am fost deja cu ea pana la munte si va pot spune o parere despre ea: e mult mai nervoasa si mai legata decat versiunea de 65 de cai, pe care am avut-o pana acum.Accelereaza in reprize scurte, turometrul creste repede, consum f mic si este mai silentioansa.
                        O sa revin cu poze cand voi reusi sa spal si masina, deoarece in 2 zile de umblat prin Bucuresti arata f prafuita.
                        1.5 DC 85 CP

                        Comment


                        • #13
                          in sfarsit miroase a masina si pe aici, ma bucur sa mai vad si pe altii multumiti
                          http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                          Comment


                          • #14
                            Abia astept pozele :d daca poti pune si cu cotiera esti tare rau, ca si eu vreau sa-mi pun cotiera la al meu si sunt curious cum arata
                            Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Marcy
                              Abia astept pozele :d daca poti pune si cu cotiera esti tare rau, ca si eu vreau sa-mi pun cotiera la al meu si sunt curious cum arata
                              Cotiera este foarte utila si arata foarte bine.Am vazut cotiere luate din targ cu 50 - 100 de Ron si nici nu se compara cu asta.Am dat 200 de lei pe ea, dar eu zic ca merita.
                              Uite aici o poza cu cotiera.
                              Attached Files
                              1.5 DC 85 CP

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google