1.5 DCI Albastru Mineral

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Parrot Minikit
    Car kit compact portabil cu tehnologie Bluetooth Poate fi atasat la parasolar Bateria ofera pana la 10 ore de convobiri si peste 275 ore in stand-by Apelare vocala - pana la 150 intrari memorate in memoria proprie Interfata cu 3 butoane Difuzor hi-fi 2W microfon omnidirectional DSP 2 Software recunoastere voce inclus Recunoaste pana la 5 telefoane Dimensiuni 110 x 63 x 28mmGreutate 104gTimp reincarcare baterie maxim 3 ore
    Attached Files
    Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

    Comment


    • #32
      Si costa 600 ron unul...
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #33
        carkit

        Apropo de carkit!!Eu am masina de pe 15.11.07 si nici acum nu am primit carkit-ul.asa ca sa nu te astepti sa iti vina.cica o sa le trimita de la dacia si apoi ma suna sa vin sa il iau!daca trece luna si nu il am ii reclam la opc.
        pana nu fac ei o treaba romaneasca tot nu se lasa.
        va salut pe toti!
        1.5 DC 85 CP

        Comment


        • #34
          Acum depinde si de dealer, poate li s-a terminat stocul de carkit-uri si de aia nu ti l-au dat.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            s-a dat taica! nu vreau sa va tin in suspans m-au sunat oamenii sa ma duc sa iau si-au adus aminte ca trebuiau si astea alimentate pentru stoc, cam asta a fost scuza lor:" nu erau alimentate la data respectiva".
            http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

            Comment


            • #36
              Originally posted by cosmin711
              si mie urmeaaza sa imi vina prestiju' de 85 de cai ....nerabdator ....fiecare cu gustul lui dar albastru mineral rules
              Multumesc Cosmin pentru apreciere. Albastru mineral da un alt ”look” masinii. Toti prietenii mei au spus ca arata super, chiar si fetele (care de obicei nu prea ies din rosu la masini).
              Logan Prestige 1.5 dc 85 CP, albastru mineral

              Comment


              • #37
                10 lei/sapt banii la spalatorie ... minim, asa e in buc, imi place culoarea dar se intretine mai greu decat Gri platine
                http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                Comment


                • #38
                  este adevarat ca intretinerea la griplatine e mai usoara decat la albastru mineral.
                  dar ceea ce eu vroiam sa va intreb este ...: cum vi se pare ca se comporta masina asta DCI de 85 de cai??? cum este ???
                  eu abia asteppt sa vina ...ma am de asteptat cam 2 saptamani pt un dci 85cp prestige albastru mineral....exact aceeasi masina cu a ta Mircea_vl.
                  daca te rog ai putea pune niste poze cu masina pe site ?

                  Comment


                  • #39
                    Din pacate Cosmin, masina chiar este murdara acum. Nu vreau sa-ti schimbi parerea. Strada pe care stau este in amenajare (”s-a muiat asfaltul”). Dupa ce o spal am sa fac si niste poze. Cat de curand am sa-mi cumpar un aparat de spalare cu presiune si nu o sa mai fie nici o problema (stau la casa, asa ca o sa fac economie cu spalatoriille). Ca impresii despre masina ce sa-ti spun, sunt foarte multumit. Am doar putin peste 400 de km, insa mi-am dat seama de ce poate masina. Ultimul drum a fost la Pitesti sa-mi iau cartea de identitate. Drumul a fost foarte aglomerat asa ca n-am putut sa alerg cine stie ce, dovada ca si consumul mediu pe 150 km a fost de 4,6 l/100 km. Asa a aratat CB. Cuplul mare este o delectare la urcare si depasire in panta. Pana am sa ma obisnuiesc cu ea ma tot surprinde, in depasiri cate o data nu ma pot tine la ea. Desi mi se pare mare (inca), senzatia este ca sta bine pe viraje (bineinteles daca nu exagerezi cu viteza) si mai am senzatia ca merg intr-o masina ”tzeapana” - probabil ca-i noua - nu se aude nimic in interior. Chiar si la turatii de 3000 - 3200 rpm (n-am mers mai sus), nu se aude motorul tare - e un zgomot placut, rotund. Oricum vei vedea ca este o alegere buna (mai ales motorul).

                    Baieti, spre rusinea mea nu stiu sa postez ceva fotografii aici. Cum se face ? Am apasat pe plicul cu Insert Image dar tot n-am reusit. Multumesc anticipat.
                    Last edited by andrei; 1 December 2007, 00:49.
                    Logan Prestige 1.5 dc 85 CP, albastru mineral

                    Comment


                    • #40
                      Mircea dupa ce ai scris mesajul dorit , undeva mai jos in aceeiasi pagina gasesti ="gestiunea atasamentelor". Daca dai clik acolo sigur mai departe te vei descurca singur. Ca sfat incearca sa incarci cate o poza , dupa ce le-ai bagat pe toate , inchizi fereastra creata, si apesi pe ="trimite replay".
                      Sper ca m-am facut inteles. Succes !
                      Cu stima, FLO.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • #41
                        Multumesc pentru sfat Floryn. Am apasat pe ”Go advanced” si am gasit. Cosmine uite 2 poze, una imediat ce am adus-o acasa si una dupa ce am mers pe la mine pe strada. Am sa mai pun si altele mai tarziu.
                        Attached Files
                        Logan Prestige 1.5 dc 85 CP, albastru mineral

                        Comment


                        • #42
                          Frumoasa-i DOAMNE!!!Sa te bucuri de ea Mircea de la Valcea!Spoilerul de MCV l-ai comandat tu?
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #43

                            sa o stapanesti sanatos si sa auzim numai de bine !!!
                            bravo dom'le, imi place!
                            "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                            Comment


                            • #44
                              sa-l tii din scurt pana la 1000 macar... apoi faci ce vrei cu el...
                              http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by D-FENS
                                Frumoasa-i DOAMNE!!!Sa te bucuri de ea Mircea de la Valcea!Spoilerul de MCV l-ai comandat tu?
                                Multumesc la fel la toti pentru urari si sfaturi. Si mie imi creste inima cand ma uit la ea. Spoilerul de MCV vine standard pentru motorul de 85 CP, pentru orice versiune. Incerc sa ma abtin cat pot sa n-o calc asa cum ar vrea .
                                Logan Prestige 1.5 dc 85 CP, albastru mineral

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google