2 Airbag-uri In Loc De 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 Airbag-uri In Loc De 4

    Salut baieti!
    De aproximativ 2 saptamani mi-am achizitionat un Logan Prestige.Cand am intrat in posesia masinii,am dat o tura pe langa ea,totul ok ,fara zgarieturi, portbagajul mare iar in locul rotii de rezerva mi.au dat un compresor care s.a dovedit a fi destul de ok( pt mine a fost ciudat sa nu vad roata ,dealerul mi.a spus ca nu se mai ofera roata de rezerva).Un lucru neplacut la prima vedere a fost butonul pentru reglat farurile(credeam ca sunt cu reglaj electric :-) ) dar pot trece peste,nu.i bai.Cu ce nu ma pot impaca este ca masina are 2 airbaguri(sofer si pasager).Pe unde am citit despre varianta Prestige am gasit cu 4 airbag-uri,ma puteti lamuri si pe mine care este treaba cu asta?Vreau sa sun dealerul pe care l.am avut sa vb cu el dar momentan n.am avut timp pentru asta...O parere ar fi binevenita!
    Drumuri bune!

  • #2
    Airbagurile laterale sunt in scaune.Uita.te pe marginea lor scrie "airbag".

    4 sunt standard!
    Last edited by micutzu666; 14 October 2016, 21:53. Reason: Automerged Doublepost
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • #3
      Pff...mersi frumos.Chiar ma enerva chestia asta,le-am gasit:-)Ms!!!😀

      Comment


      • #4
        Când nu citești manualul apar "întrebări".
        Attached Files
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • #5
          Mda...manualul l-am citit doar ca peste capitolul asta am sarit:-/.Oricum azi noapte eram de serviciu iar manualul era acasa.Faza e ca eticheta respectiva este in ochi si am mai vazut-o dar n-am constientizat ca airbagul este in scaun...:p

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google