2 iunie- Aniversare LoganClub Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 iunie- Aniversare LoganClub Calarasi

    Dupa cum stiti (sau nu) la sfarsitul lunii se implineste un an de la prima intalnire LoganClub Calarasi.
    Intalnirea din 30 o sa fie un pic deosebita de celelalte, adica as vrea sa ne intalnim de dimineata, facem ceva poze, e posibil sa participe la intalnire si domnul Brisan de la Condorul, apoi sa mergem la un gratar undeva.

    Deocamdata nu e nimic batut in cuie, de aceea am si deschis topicul, pentru a hotari impreuna ce facem.
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

  • #2
    S afiu sigur.........va urez de-acum un "la multe intalniri"
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #3
      Vorba Sibianul-ui ca sa fim siguri ca nu uitam, va urez si eu din partea LC Deva La Multi Ani si la cit mai multe intilniri!!!

      Comment


      • #4
        Iata ca a trecut aproape un an...La prima intalnire au venit 5 insi, dupa aia intalnirile au continuat cu 3 nebuni care scriau pe forum si incercau sa-i faca si pe ceilalti membri calaraseni sa iasa din umbra computerului( boala vremurilor actuale!) si sa se cunoasca stand de vorba fata-n fata. Incet-incet, cu spijinul forumistilor vechi(dintre care citez cativa, fara pretentia de a epuiza lista-ValeriuCiprian, Cristi_LCD, Ady62, Seba, Darksid, Cezar), am inceput sa ne strangem mai multi. Au urmat participari la Intalnirea Regionala de la Mioveni, la cea Nationala de la Sibiu( nota 10 baietilor din Logan Club Sibiu, Pitesti si Miovenie!), doar in 2 sau 3...Anul acesta insa, la "Mini-Regionala" de la Tulcea echipa Logan Club Calarasi a fost mult mai numeroasa, au mers si sotiile si prietenele, impartasind-macar in parte-pasiunea sotilor sau prietenilor pentru intalniri!
        Daca am reusit sa formam o comunitate, daca ea este in continua miscare, cu bune si mai putin bune, asta timpul ne-o va arata. Au venit multi oameni alaturi de noi, unii au renuntat, altii ni se alatura..Si pentru ca am auzit zilele trecute o intrebare: "Ce faceti voi la intalniri?", dau un posibil raspuns: Incercam sa petrecem putin timp liber impreuna!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • #5
          felicitari LC Calarasi

          La multe intalniri si din partea LC Galati!
          Sunteti niste oameni deosebiti si ma bucur ca am avut onoarea sa va si cunosc.
          La multi ani!

          Comment


          • #6
            Gusi eu sunt de acord intrutotul cu ce program sa hotarit pentru 30 mai ,si o sa te rog sa-mi permiti sa le multumesc si eu celor care ne-au urat la multi ani!,si le doresc si eu acelasi lucru lor.

            Comment


            • #7
              @NASU- Pai inca nu s-a hotarat nimic...Fanel a facut o propunere, personal sunt de acord cu ea. Asteptam si alte pareri, sau voturi pentru ce s-a propus.
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #8
                Duminica la intalnire poate ne hotaram si noi ce face pe 30 mai sa nu mai zica unu si altu ca nu stia cum a fost cu plecarea la Tulcea
                Logan PH2 - 1.6,16v
                Logan PH1 - 1.6 MPi

                Comment


                • #9
                  @Laur-ZCL- Unu' si altu' sa urmareasca forumul, daca e interesat de activitatile Logan Club Romania in general si Logan Club Calarasi in special!
                  Daca esti interesat de ceea ce se intampla, poti sa-ti rupi 15-20 de minute pe saptamana sa citesti pe forum, macar subiectele care te intereseaza. Tot ceea ce facem este aici, la vedere!
                  Last edited by Gusi; 5 May 2010, 22:04.
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #10
                    @Gusi-ai dreptate sunt in total de acord cu tine
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • #11
                      Gusi cred ca trebui sa discutam la modul cel mai serios pentru ca timpul trece si ne trezim ca nu am stabilit nimic,asta ar trebui ca duminica sa vina cit mai multa lume la intilnire.

                      Comment


                      • #12
                        "straini/spioni" primiti la calarasi ? ... daca o avea florin drum acasa poate ma ia cu el sa sarbatorim

                        Comment


                        • #13
                          Da, te primim, ca am vazut ca stii sa aduni lemne pentru gratar
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • #14
                            La Multi Ani baieti,din partea L.C.Bacau.

                            Comment


                            • #15
                              bai loganu asta e ca ciuma se baga in seama cu toti.

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google