Stiri auto de tot felul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Numai ca partea nasoala e intr-o coliziune! nu stiu daca prea multa rugina te poate proteja asa cum poate face o tabla "sanatoasa" si cum motorul ala te cam imbie la viteze mari probabilitatea ca un accident sa se produca este mai mare , cel putin pe drumurile patriei care stim cu toti cat de bune sunt la ora actuala.
    Last edited by prometheus; 19 June 2015, 16:18.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • #77
      Veşti noi de la Dacia.

      Comment


      • #78
        Robotizare.....angajati dati afara, momiti cu bani pentru evitarea conflictului cu sindicatele, miroase a smecherie. O sa vedem in timp cum evolueaza situatia prin comparatie cu uzina din Maroc. Eu anticipez un parcurs identic cu uzina Ford.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • #79
          Faţă de cât produce şi mai ales cât vinde uzina Ford de la Craiova, Dacia este totuşi la ani lumină.

          Comment


          • #80
            Si Simona Halep era sus, acum cade si tot cade......eu cred ca Dacia'na a trecut de maxim, este momentul sa cada.
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • #81
              Dacia le oferă între 10.000 şi 100.000 de lei angajaţilor care pleacă voluntar din uzină
              Eu sunt curios cine-s aia care incaseaza un miliard de leuti vechi. Imi e greu sa cred ca-s lucratori de rand.

              Comment


              • #82
                Cum vi se pare?
                Primul crossover Renault în segmentul C, Kadjar, desenat de românul Victor Sfiazof, în cadrul centrului de design de la Bucureşti, a intrat și pe piața românească.
                Last edited by IancuMIC; 26 June 2015, 21:21.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • #83
                  @IancuMIC: Un Captur mai mare.

                  Comment


                  • #84
                    In orice caz, mie Captur-ul chiar imi place; de asemeni si fratele...Kadjar, desenat de un roman
                    Last edited by IancuMIC; 26 June 2015, 22:16.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by IancuMIC View Post
                      desenat de un roman
                      sigur ? dupa nume, pare desenat de un indian.
                      iar ca aspect mi se pare un clio supradimensionat. mai ales spatele... dar si fata. nu zic ca e urat, dar nu prea mi se pare nimic desenat special
                      pentru kadjar.

                      Comment


                      • #86
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • #87
                          adevaraciune :http://www.gizmag.com/mercedes-g500-...fficial/38110/
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • #88
                            Amortizoare duble.

                            Comment


                            • #89
                              capturu e un fas de masina iar kadjarul e de fapt noul nissan Qashqai
                              singurul lucru in comun intre captur si kadjar e sigla de pe bot. in rest capturu e un clio 4 care nu a tinut regim.

                              Comment


                              • #90
                                Renault Talisman.

                                "Renault Talisman este noua berlină de dimensiuni medii (segmentul D european) al producătorului auto francez. Noul Talisman va fi dezvăluit în premieră mondială în 6 iulie 2015, după care va fi prezentat la Salonul Auto Frankfurt 2015 din luna septembrie."

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google