4 Tuning Days.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by CataFOF View Post
    prietene , nu mai inteles
    nu`ti inteleg frustarea
    am zis ca masina per-total e ok , doar am precizat ca vad kit ca al tau pe orice drum.
    eu am doar 3 dungi pe masina (momentan) si o sa`i vopsesc capacele in auriu.
    ok3 atunci, nici o problema ...
    fara linkuri externe

    Comment


    • #32
      eu nu am deschis topicul asta pentru a va certa intre voi
      daca mai are cineva poze...filmulete....sa nu ezite sa le posteze

      Numai bine!

      Comment


      • #33
        Originally posted by Zycu View Post
        sa stii ca si eu ma bucur ...



        Important Moderator or Administrator NoteDaca insisti, se rezolva imediat. Din 5 posturi de aici, in 6 ai facut flame. Las-o mai moale
        care 5 )) nici nu am postat 5

        Dar 5 din 6? Asta nu prea ti-a iesit in evidenta, nu?
        Last edited by Cezar; 29 March 2010, 15:02.
        fara linkuri externe

        Comment


        • #34
          arata bine si loganu dar blondina`i baza
          sigpic

          Comment


          • #35
            Catalineeee...dece suferi ma de tine?

            Comment


            • #36
              Zyku e printre primii care au infiintat Logan CLub in Ploiesti .. dar atunci nu mergea treaba cum trebuie si s-a mutat la un alt club .. cu toate ca nu poarta stickere LC a participat la majoritatea intalnirilor noastre de anul asta .. si din partea mea are numai respect !!
              Ca om e un baiat super de gasca si fara fite aiurea .. iar despre masina lui : e cea mai frumoasa care participa la intalnirile Logan Club Ploiesti .. or fi unele mai frumoase .. a mea de exemplu .. dar a lui e facuta cu bun gust ..

              P.S. : Eu i-am dat vreo 4 voturi la patru tuning

              Comment


              • #37
                abia se racise aici ...incredibil...povesti nemuritoare

                Comment


                • #38
                  fara suparare, dar ce ati vazut voi la loganul acela alb??
                  Last edited by geo_ultras; 12 April 2010, 21:01.

                  Comment


                  • #39
                    @Cata nu cred ca am facut eu caterinca de vreun post de-al tau .. nu caut sa ma cert cu nimeni .. dar baiatul e amic de-al meu si trebuie sa ii ia si cineva apararea daca toti il ataca .. sincer nu stiu ce ai cu el ..
                    @Geo .. sunt curios ce ai facut tu la masina daca tot arunci cu pietre in altii ..

                    Comment


                    • #40
                      Daca e de dat cu parerea,o arunc si eu . Loganul alb e frumos,e ingrijit,e inchegat,e"nice"dar proprietarul a reactionat cam ca in reclama cu albea, parca(NICEEE!!!).Mie chiar mi-a placut,nu e stock,dar nu rupe gura targului ca cel al lui GGD sau loganul alb de la satu mare(cred ca era de la satu mare).
                      Nici loganul lu joker nu a fost ridicat in slavi, dar s-a apreciat munca depusa(ca si la zycu) si unicitatea ideii.
                      Last edited by gxg; 15 April 2010, 19:30.
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                        @Cata nu cred ca am facut eu caterinca de vreun post de-al tau .. nu caut sa ma cert cu nimeni .. dar baiatul e amic de-al meu si trebuie sa ii ia si cineva apararea daca toti il ataca .. sincer nu stiu ce ai cu el ..
                        @Geo .. sunt curios ce ai facut tu la masina daca tot arunci cu pietre in altii ..
                        eu nu fac misto de nimeni , doar doar am zis ce sa calmat aici si ai pus tu povestea infiintarii loganclub ploiesti.
                        eu te cred ca e amic de`al tau , dar nu il ataca nimeni.
                        Eu i`am explicat si lui ca nu am nimici cu el...doar mi`am spus parerea despre masina , stie el mai bine , ca am postat mai sus , nu mai repet acuma.

                        Comment


                        • #42
                          @mihaita: masina mea e stock. nu am aruncat cu pietre in nimeni, masina e frumoasa, ingrijita se vede ca s-a lucrat cu pasiune la ea, dar prea o laudati,nu mi se pare ca a iesit cu foarte mult din tipare.

                          Comment


                          • #43
                            Da .. ok .. aveti dreptate .. adevarul e ca am vazut masini mai frumoase .. singura chestie e ca e cea mai frumoasa din Ploiesti .. atata tot .. ca sunt zeci mult mai smechere ca a lui Zycu .. dar nu sunt din Ploiesti

                            Comment


                            • #44
                              imi place ca acuma suntem pe aceasi lungime de unda

                              Comment


                              • #45
                                Pai eram si inainte .. dar cred ca nu ma faceam inteles destul de bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google