Abs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Abs

    mai intai salutare tuturor!!!
    am un laureate 1,4 din ianuarie 2006 si am parcurs cu el 12000 de km. si sunt foarte multumit de el, dar am o problema:vreau sa pun pe el ABS si nu stiu daca se poate.Daca stie careva unde se poate instala ABS si cam cat ar ajunge pretul va rog sa-mi spunetu
    multumesc

  • #2
    se poate, m-am interesat eu pr cineva... dar treaba se face numai la uzina si te duce cam pe la vreo 6000 RON ) nu merita atat banet, parerea mea....

    edit: bineinteles totul se face pe sub mana...
    numar secundele

    Comment


    • #3
      Salut,si bine ai venit pe forum!
      Dar,nu era promotia ca toate masinile pana in martie cumparate au ABS inclus? Sau era garantia pe 3 ani...ca nu mai stiu sigur
      Last edited by Cristi_Xp; 26 November 2006, 21:08.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        6.000 de ron? adica 60.000.000 rol? eu zic ca e bine...
        nu prea intelg eu aia cu uzina, ti-o baga pe bancul de productie?

        Comment


        • #5
          promotia era cu garantia :p

          da, 60 mil lei vechi. undeva pe langa uzina se face operatiunea, masina nu e bagata in niciun caz pe bancul de productie
          numar secundele

          Comment


          • #6
            Promotia a fost cu garantia extinsa, si a aparut laureate plus (cu ABS) prin ianuarie- februarie.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7

              6000 ron mi se pare cam mult, dar daca este pe undeva pe langa uzina macar ofera baietii vreo garantie?
              legat de promotia cu ABS inclus, curat ghinion frate!!, la o saptamana dupa ce am luat masina a aparut promotia cu laureate plus ,adica ala cu ABS

              daca va uitati la optionalele de la logan break, da acolo optional ABS la pretul de aproape 1600ron.
              oare nu este valabil si la berlina?
              mai spuneti-mi ,va rog , cum ati bagat pozele cu masini pe forum?
              Last edited by Cristi_Xp; 27 November 2006, 17:38.

              Comment


              • #8
                Pai pe un site cum este imageshack.us,si dupa ce a incarcat imaginea unde scrii postul pui codul acela folosit pentru thumbnailuri pe forum.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  ABSu nu e optional pe niciun model de berlina.

                  nu stiu despre ce promotie ziceti voi... cand s-a lansat Laureat+ a fost mai scump decat Laureat normal... Despre ce promotie e vorba?
                  numar secundele

                  Comment


                  • #10
                    A fost promotie ca pe toate masinile cumparate pana nu stiu cand se dadea ABS ,se numea ceva de genu "ABS si pentru 1.4" sau dreq mai stie cum
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      i don't rimembar
                      numar secundele

                      Comment


                      • #12
                        multumesc mult pt. informatii (pt. Cristi XP ), dar ca sa trimit fotografia loganului meu ce trebuie sa fac?Sory dar nu prea ma pricep la chestiile astea cu forumul
                        ce vreau sa mai aflu...daca se poate.
                        eu mi-am schimbat linia audio de la logan si am pus un sony gtx 300(4x50 wati) si vreau sa aflu daca pt un subwoofer in portbagaj trebuie amplificator

                        normal ca laueate plus (+ABS , + geamuri electrice pe spate, plus radio cd -un stift) era mai scump, dar macar era pus de fabrica si nu de oarecare atelier de pe langa uzina. pt Marius N
                        asa decat sa dau 6000 de ron, mai bine vand masina si cumpar un logan 1,6 16V
                        Last edited by Cristi_Xp; 28 November 2006, 01:45.

                        Comment


                        • #13
                          Pai iti deschizi un nou thread la sectiunea "Masina mea" si incarci pozele pe http://www.imageshack.us .Dupa ce s-au incarcat primesti niste coduri,parca al 2lea sau al 3lea este thumbnail pentru forum!
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            Intre ianuarie si martie au testat piata bagand "temporar" si pe !,4 Laureate ABS, dar evident cu pret crescut. NU a fost promotie in sensul de ABS gratis... Dupa aia au permanentizat versiunea sub numele Laureate Plus. Si gata, nu mai sant nelamuriri! :p

                            Comment


                            • #15
                              eram precisaaaaa )
                              numar secundele

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google