Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti si fete, unde gasesc sticla pentru un far cu angel eyes de dreapta, am reusitsa-l crap primind o pietricica?
    beat me if you can !!!

    Comment


    • scump domne scump dincolo era mai eftin)
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • e dragutz eleronu` ... nu e d`ala de neam prost )) ... mie nu`mi plac alea...

        Comment


        • stie cineva ce preturi au la accesorii Caremil Iasi si Auto-Moldova Roman precum si pretul la montaj? Macar pretul accesoriilor daca s-ar putea.

          Comment


          • Preturile sunt la fel ca la orice dealer, sunt preturi impuse de producator.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • sa inteleg ca doar manopera difera daca optezi sa-ti montezi accesoriile la ei. Andrei imi poti spune si care e pretul la cotiera originala si daca se potriveste la Ph2 sau daca e vreo diferenta si la montaj ar putea sa apara probleme?
              Last edited by raducu26; 2 February 2009, 16:45.

              Comment


              • Pretul e de 250 lei si se potriveste la Ph2, fara nici o problema.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • imi trebuie niste aparatori aripi - ornamentele din plastic care protejeaza aripa, ai idee de pret?

                  Comment


                  • Costa 20 euro/2 bucati, la dealer.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • accesories

                      [QUOTE=bobo77;931]Aceste preturi sunt de la reprezentanta Dacia din Constanta.Este cunoscut ca adaosul comercial este diferit de la o reprezentanta Dacia la alta.
                      -cadru portbagaj pavilion -162 lei(ron)

                      in legatura cu asta poti sa-mi spui clar: la voi in constanta un portbagaj pavilion (din ala cu bare ca la dacia veche) logan van sau mcv costa doar 162 ron?

                      Comment


                      • capace se gasec cumva la dealer?(ph2)

                        Comment


                        • Normal ca se gasesc la orice dealer.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Am fost azi la dealer sa vad de-un capac de roti si m-am lasat pagubas cand am vazut ce scor au per bucata = 40 lei.

                            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                            Comment


                            • La dacia toate accesorile sunt foarte scumpe mai bine le cumperi de la un magazin de piese auto ca tot plastic este nu trebuie sa fie de origine sa se potriveasca la culuare si model conteaza!

                              Comment


                              • Preturile sunt exorbitante la accesoriile Dacia de origine , mai ales ca traim in Romania.
                                1.6 MPi Icy White

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google