Accesorii si piese auto cumparate In Grup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. i_m_lucius 1buc. parfum
    2. ..

    Comment


    • 1. i_m_lucius 1buc. parfum
      2. tonyx 1 buc

      Comment


      • am dat comanda de odorizante sper sa vina sapt asta ast tel eu am luat doua asa ca dak mai doreste cineva sa ma contacteze

        Comment


        • catalin, cand ajunge sa ma anunti ca sa-ti prezint banii. cu transportul cum a ramas?

          Comment


          • De mult nu s-a mai scris pe aici...in fine...anul trecut am comandat o solutie pentru curatat insectele de pe parbriz...si-a facut cu brio treaba...se poate folosi in borcanul de spalat parbrizul sau intr-un puf puf de spalat geamurile...produsul este acesta ...pe site-ul Mafra este 4,3 ron dar dupa cum stiti de anul trecut comanda minima era de 70-80 ron...am gasit posibilitatea de a face comanda la altcineva si doresc sa comand acel produs...eu mai am 2 litrii din cei facuti anul trecut.si mai vreau.
            De asemenea cine mai vrea si altceva de la Mafra sa scrie.

            PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE
            valeriuciprian-1 flacon
            Last edited by valeriuciprian; 23 May 2010, 21:51.
            sigpic

            Comment


            • ms pt info

              solutie pentru curatat insectele de pe parbriz...PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE

              valeriuciprian-1 flacon

              sand'dana -1 flacon
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • solutie pentru curatat insectele de pe parbriz...PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE

                1.valeriuciprian 1 flacon
                2.sand'dana 1 flacon
                3.RoYskorp 1 flacon

                Comment


                • Tot la Mafra am gasit un spray pentru dezinfectat instalatia de climatizare(pentru masinile cu AC)...si pretul e bun
                  Acesta este produsul...pretul este de 24,59 lei .
                  Mai jos aveti un filmulet cu modul de folosire.

                  De asemeni aveti si scris modul de folosire si descrierea produsului.

                  Solutie pentru curatat insectele de pe parbriz...PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE
                  1.valeriuciprian 1 flacon
                  2.sand'dana 1 flacon
                  3.RoYskorp 1 flacon

                  Solutie pentru dezinfectat sistemul de aer conditionat ODORBACT OUT
                  1 valeriuciprian 1 tub spray
                  Attached Files
                  Last edited by valeriuciprian; 23 May 2010, 23:12.
                  sigpic

                  Comment


                  • Solutie pentru curatat insectele de pe parbriz...PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE
                    1.valeriuciprian 1 flacon
                    2.sand'dana 1 flacon
                    3.RoYskorp 1 flacon
                    4.laureatu' 2 flacoane

                    Solutie pentru dezinfectat sistemul de aer conditionat ODORBACT OUT
                    1 valeriuciprian 1 tub spray

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      am gasit posibilitatea de a face comanda la altcineva si doresc sa comand acel produs...
                      Din pacate trebuie ca suma minima sa fie de 85 ron...pana acum avem "stransi" 50,39 ron

                      Solutie pentru curatat insectele de pe parbriz...PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE-4,3 ron
                      1.valeriuciprian 2 flacoane
                      2.sand'dana 1 flacon
                      3.RoYskorp 1 flacon
                      4.laureatu' 2 flacoane

                      Solutie pentru dezinfectat sistemul de aer conditionat ODORBACT OUT -24,59 ron
                      1 valeriuciprian 1 tub spray
                      Last edited by valeriuciprian; 7 June 2010, 12:34.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mai asteptam, poate strangem suma necesara.

                        Comment


                        • a mai utilizat cineva produsele astea doua: cel pentru insecte si cel pentru aeroterma?
                          sunt buen de ceva ca ma intereseaza si pe mine.
                          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                          Comment


                          • Cel de insecte daca eu am luat anul trecut si mai vreu...inseamna ca pe mine m-a satisfacut...nu?...Spray-ul de curatat AC-ul nu stiu...dar rau nu are cum sa ii faca instalatiei.
                            sigpic

                            Comment


                            • Rau nu are cum sa ii faca instalatie, dar trebuie sa o curete sa nu mai miroasa urat.
                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • Corect...dar pana nu foloseste cineva un produs nu poate spune ca e bun sau nu...si la pretul care il are eu spun ca e ok...Oricum nu iti poti da seama daca dezinfecteaza instalatia sau nu...asta inseamna sa desfaci bordul si sa te uiti la vaporizator sa vezi daca e curat sau nu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google