Accident Cu Un "bulgar". :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    da, multumesc ! sper sa nu mai am surprize.

    Comment


    • #32
      NDL,ai putea aprecia ..daca aveai carlig remorcare si ti-o tragea,era mai rau sau crezi ca scapai mai usor?BAFTA CU REPARATIA!!!
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • #33
        cred ca ii spargeam lui radiatorul si nu cred ca mai putea merge cu mine.
        nu stiu pe ce se prinde ala, ca l-am dat jos la service si n-am vazut, dar e posibil sa fi fost mai bine cu el. in schimb, caram mereu vreo 7-8 kg.

        Comment


        • #34
          Daca nu gresesc e prins de lonjeroane.Are 2 suruburi stanga 2 dreapta.Nu se vad gaurile daca te uiti in portbagaj,se "simt" la mana.
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • #35
            ma gandeam... n-o beleam eu daca aveam folii pe stopuri sau folia de pe luneta nu era taiata in dreptul stopului ? erau doi politisti de la circulatie acolo.
            si cireasa de pe tort, era si seful de la avus asigurari. mi-a zis azi constatatorul ca m-a vazut seful lui cand s-a intamplat. trecea si el pe stefan cel mare.

            Comment


            • #36
              Nu-i timpul trecut s-o belesti si asa, pana nu vad masina reparata eu n-as avea incredere ...
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • #37
                o sa vedem. ma refeream la vreo amenda plus puncte, si la o eventuala culpa comuna.

                Comment


                • #38
                  Tot e bine c-a vazut sefu ala tamponarea live...macar se elimina suspicuinile de frauda.

                  Deci cum anticipat, n-a vrut sa-ti dea bani cash in mana bulgaru ptr. reparatie.

                  Comment


                  • #39
                    nici nu s-a pus problema. daca se rezolva asa... tu ai scoate imediat banul, daca il lovesti pe unul ? plus ca banuiesc ca se face o cifra astronomica.
                    in constatare e data schimbarea capotei de portbagaj si a barei, nu repararea. plus vopsit, plus altele...

                    Comment


                    • #40
                      pai bre nea-belea-o, nu ti-am zis io aseara ca din pct. aluia de vedere nu vedeam de ce ti-ar fi sarit ala la cap cu banii group? ring a bell?

                      macar te poti deplasa acum fara probleme pana o vari in service?

                      Comment


                      • #41
                        da, dar la ralanti loveste toba in ceva si experimentez toba sport.
                        am fost sa-i iau ceva lui fi-miu de la McDrive si a trebuit sa opresc motorul ca s-o aud pe aia. dar numai la ralanti, in rest "toarce ca inainte".

                        Comment


                        • #42
                          Bre, iti ruginise capota de la portbagaj si ai aranjat sa ti-o schimbi?

                          Sper sa o rezolvi, mie BAAR imi suna ciudat, dar a mai fost cineva care si-a facut masina pe banii alora.
                          Zilele trecute era sa dea peste mine o masina de Cehia, schimba benzile mai ceva ca in NFS, fara sa se asigure.

                          Comment


                          • #43
                            neabeleao, nu mai indopa ficioru' cu junk food, ce vrei s-ajunga ca tine la gabarit?

                            mai treceti si pa la shaormerie ca-i mai buna cu di tati!

                            Originally posted by mr.K View Post
                            Zilele trecute era sa dea peste mine o masina de Cehia, schimba benzile mai ceva ca in NFS, fara sa se asigure.
                            si cu ala tot la BAAR ajungeai in caz de doamne fer
                            Last edited by Kojak; 18 September 2014, 22:13. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #44
                              Eu am avut CASCO pe toate masinile. Nici nu dadeam pe la aia de la BAAR. Doar ca e nasol sa te lipeasca unul aiurit, pierzi vremea cu asiguratorii, cu service-ul...si cum era tot nu iese.

                              Comment


                              • #45
                                asa e. e bio. sunt mare fan shaorma.

                                @mr.K multumesc ! si mie imi suna bine cand mi-a zis prima oara de BAAR.
                                ma si gandeam la o beere.

                                stii ce mi-a zis ala de la constatari ? ca nu mai e smecherie cu casco ca au inceput sa acorde malus de cate ori faci masina la ei,
                                si ajungi sa dai o galagie de bani. cica la omniasig si la altele se practica deja.
                                Last edited by B997NDL; 18 September 2014, 22:18.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google