Accident Din Spate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De unde si pana unde am scris eu ca am primit bani de la cel din Logan???? Cel din Logan discutand in particular cu vinovatul,cel din Passat, s-a apropiat de mine si mi-a spus ca e pacat sa ramana fara permis cel din Bucuresti pentru daunele minore produse.Nu am inteles gestul lui in totalitate pentru ca initial dupa accident el a spus primul sa mergem la politie.Poate si-a amintit ca bause,sau ca nu are rca valabil (rca-ul lui ma despagubea pe mine si rca-ul celui din Bucuresti pe el) si de aici semnele mele de intrebare asupra lui.Acum ,dupa 4 zile,ma gandesc ca poate si lui i-a platit ceva cel vinovat,si de aici intoarcerea lui la 180 de grade.
    Invata tu sa citesti si dupa aceea sa vorbesti.Unde am scris eu ca am primit 100 de E de la cel cu Logan?? Cate clase ai??Vrei sa faci flame inutil????
    Dai degeaba quote la ceva care te depaseste in totalitate.Scrie ceva de PLATA acolo??? Unde scrie ca am primit bani de la el?? Acolo scrie negru pe alb despre solicitarea celui din mijloc de a impaca situatia la fata locului,in nici un caz despre vreo plata.Ignoranta intelectuala este o problema acuta pentru tine dupa cate vad.
    Ar trebui sa inchida cineva thread-ul ca va duce la flame si jigniri nefondate izvorate din propria neputinta a unui user oarecare.
    Last edited by karlos12; 9 May 2014, 16:36.

    Comment


    • #17
      Rca-ul celui din Bucuresti va despagubea pe amandoi, din moment ce el era singurul vinovat.

      Comment


      • #18
        Originally posted by karlos12 View Post
        Nevinovatul a platit??
        Nu inteleg cum un moderator reuseste performanta de citi printre randuri.Ar trebui sa aveti criterii mai riguroase pentru alegerea lor.Nu vreau sa intru in polemica cu nimeni insa o acuza nefondata adusa de un moderator care se arunca la tastatura sub imperiul primului instinct denota lipsa de profesionalism.
        Sa nu ai pretentii de la mine, ca-s angajat ca ca muncitor necalificat si pe perioada determinata. M-au inverzit (de fapt kakit) si pe mine la misto, ca sa dam bine la numaratoare dupa demisia lu' Seba.

        Ai grija cu urmatoarea virgula, sa n-o pui gresit, ca o sa vezi atunci lipsa de profesionalism! Dupa ce ca-s prost, sunt si al dracu'.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • #19
          @ karlos12
          calm papuse... calm

          Comment


          • #20
            Ozenele,inteleg ca esti un pupincurist si un lingau de prima clasa gudurandu-te pe langa vreun moderator si sustinandu-l prin orice mijloace,si cu asta vei muri in sange.Esti patetic.
            Banati-ma.Nu pot sta pe un forum subiectiv si plin de lingai.Nu o sa-mi duceti lipsa si nici eu voua.Toata lumea e fericita.I'm out.

            Comment


            • #21
              Si totusi...cati ani ai?

              Comment


              • #22
                Bine, pa .
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by karlos12 View Post
                  Ozenele,inteleg ca esti un pupincurist si un lingau de prima clasa gudurandu-te pe langa vreun moderator si sustinandu-l prin orice mijloace,si cu asta vei muri in sange.Esti patetic.
                  Banati-ma.Nu pot sta pe un forum subiectiv si plin de lingai.Nu o sa-mi duceti lipsa si nici eu voua.Toata lumea e fericita.I'm out.
                  Doar atat poti?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • #24
                    Ar trebui bagata limita de varsta pe forum, sunt deja prea multi care posteaza aiurea si se dau mari zmei ai soselelor, cand ei de fapt nu au nici permis.
                    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                    Comment


                    • #25
                      OFF - Si o faci cu verificare la web? Sau cum? Astea-s baliverne!
                      ON - Tot nu am priceput ce anume dorea karlos. A avut parte de acel incident, a primit si bani de un plin la dric, nemultumirea care era?

                      Comment


                      • #26
                        Marturisesc ...si eu am inteles ca cel din mijloc l-a premiat cu o sutica de euro pe karlos! asa reiese din naratiune!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • #27
                          Asa am inteles cu totii! Cica ar fi fost o problema in exprimare , sper (ori suntem cu totii batuti in cap).

                          Comment


                          • #28
                            ar fi explicabil cazul, in situatia in care cel din mijloc...ar fi fost spritzuit, fara rca, fara permis,cautat de interpol, etc!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by 30_VLD View Post
                              Asa am inteles cu totii! Cica ar fi fost o problema in exprimare , sper (ori suntem cu totii batuti in cap).
                              Nu incape indoiala: toti suntem batuti in cap. El s-a exprimat foarte clar.

                              Si cei care au inteles dar de fapt n-au inteles, sunt niste lingai si se gudura pe langa moderatori. Apropo ozenele, luna asta iti dau 10% din leafa mea!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by karlos12 View Post
                                Ozenele,inteleg ca esti un pupincurist si un lingau de prima clasa gudurandu-te pe langa vreun moderator si sustinandu-l prin orice mijloace,si cu asta vei muri in sange.Esti patetic.
                                Banati-ma.Nu pot sta pe un forum subiectiv si plin de lingai.Nu o sa-mi duceti lipsa si nici eu voua.Toata lumea e fericita.I'm out.
                                Gata, pana aici! Tragem obloanele.

                                karlos12 ai o problema de atitudine, vii cu o explicatie alambicata, trebuind sa citesti de vreo 4 ori si apoi intuind ce ai fi dorit sa comunici, in loc sa-ti ceri scuze pentru formulare si sa faci precizarile necesare limpezirii situatiei.
                                Scopul topicului...si el unul destul de intunecat.
                                Nici asta nu are importanta, insa sa vii cu un asemenea text si sa arunci cu noroi in toti, cand tu dai cu batul in balta si te miri de ce te improsti, e prea de tot.
                                Ar trebui sa cunosti ca fiecare individ normal ar trebui sa aiba o cenzura cognitiva, nu poate face tot ce ii trece prin cap. Insa, daca aceasta nu exista, atunci intervine societatea.
                                De aceea va anunt ca si aici exista o cenzura, dar nu una cum o inteleg f prost unii, ci una in scopul stabilirii unor standarde de calitate.

                                Sper ca am fost concis, aviz amatorilor!
                                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google