Accidente, Tamponari, Avarieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    aseara l-am vazut si eu acest accident cand ma intorceam de la bran...se intamplase inainte inainte cu 30 min cred...ca erau cateva masini oprite

    Comment


    • #77
      cat de cretin sa fii...sigur a vrut sa faca o depasire din scurt ...cretini unii...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #78
        pai oricum ei au invatat un lucru acccccceeeeeeeeeeeeeleeeeeeeeeeeraaaaaaaaaatieeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee atat

        Comment


        • #79
          aseara pe la 11 noaptea a fost un accident urat pe balcescu in fata la intersport. o toyota landcruser cu bullbar in fata si soferut mort de beat a intrat intr-un logan de taxi de la tod frontal. Toyota un pic bara sparta si loganul facut praf. Taximetristul a suferit mana si piciorul rupt iar pasagerul din dreapta fractura de bazin. Nu am reusit sa fac poze ca nu aveam cu ce. Numai bine

          Comment


          • #80
            accident sub pod la Craiter pe la 13:20,un Clio a vrut sa faca stanga cum venea dinspre triaj si s-a tamponat cu unul,avea fata varza
            Attached Files

            sigpic

            Comment


            • #81
              accident pe la 21 la sensul giratoriu din bartolomeu , un tir l-a bagat pe unu cu o corsa pe trotuar, masina avariata, camionul era intreg, n-am facut poze pt ca incurcam circulatia

              Comment


              • #82
                aici nu prea e tiru de vina...ci primaria...ca giratoriile sunt prea mici ptr un gabarit mare...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #83
                  da' si ala cu masina mica se baga de parca vede 'ca calu', nu tu stanga, nu tu dreapta... si eu acolo intalnesc tirurui si ii las sa treaca... giratoriile sunt pentru oras, iar in oras nu mai circula tiruri ca odinioara. doar cele care au treaba in zona, deci nu e primaria de vina in opinia mea.

                  as fi curios sa stiu cine e vinovat, ca ala cu tirul nu putea sa isi pastreze banda din cauza lungimii si ala cu masina mica sigur o tine pe a lui .
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #84
                    Cand citeam presa am descoperit acest articol si pentru siguranta celor din Dambovita m-am gandit sa postez. Concluzia este ca va trebui sa ocoliti K-urile galbene daca sunteti din zona. Articolul il gasiti AICI
                    My ride

                    Comment


                    • #85
                      asta nu stiu cine era vinovat:P,

                      Comment


                      • #86
                        sigur copacul e vinovat
                        My ride

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Sebi_NT View Post
                          Concluzia este ca va trebui sa ocoliti K-urile galbene
                          si daca fufa isi ia alta masina?
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #88
                            o s-o vedem la stiri

                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              foarte tare faza cu K-ul )) cum frate sa-ti rupi ambele maini sa n-ai una din ele buna sa scoti din viteza sau sa tragi frana de mana la o masina din aia i-ai putea pune frana cu o NUCA )))) presupun ca-si facea machiaju in oglinda altfel nu vad motivul ptr care s-a dus ca vita in copac ))))

                              Comment


                              • #90
                                Sa speram ca dupa incident va avea parte de revelatia care sa o faca sa inteleaga ca nu exista nici o sinapsa in cutia ei craniana care sa o ajute in corelarea imaginilor receptionate de ochii ei si miscarea membrelor inferioare prin apasarea pedalelor corespunzatoare intr-un timp optim evitarii unui nedorit eveniment. Daca se va intampla sa se suie din nou la volan un lucru e cert ...nu exista nicimacar o sinapsa formata in bilutza de pe umeri deoarece pentru formarea uneia este ncesar un numar de macar 2 neuroni.
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google