Acum Am Gasit Masina Zgariata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum Am Gasit Masina Zgariata

    Azi cand m-am dus la masina am vazut-o zgariata, aripa fata dreapta si usa,masina o parchez in parcare,au facut astia de la primarie parcare si nu a mai tras nr dalea sa te poti duce sa platesti,masina o parchez in aceleasi loc cu exceptia noaptea cand vin tarziu de la munca si ami gasesc locul ocupat dar nu m-am dus sa-i fac praf masina lu ala,ci am parcat in alt loc,eu mai am o dacia berlina si le parchez una langa alta,berlina nu are nimic,numai a mea
    Rugamintea mea este la voi daca se poate face si altceva in loc de vopsire,polisare sau ceva de genul asta
    Attached Files
    Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

  • #2
    Imi pare rau.....dar la cat de adanci sunt alea nu prea ai ce sa le faci....polish nu cred ca iese....doar vopsit...atat

    Comment


    • #3
      Nu-i asa ca ai casco?

      sigpic

      Comment


      • #4
        Eu urasc taranii care fac asa ceva!!! Posibil ca sunt o fire mai razbunatoare de felul meu, dar sincer nesimtitii care zgarie masinile din cauza ca le-a fost ocupat locul(si platit fiind), trebuie invatati minte. Si eu am loc platit ADP si din cauza ca vin noaptea intre 22.00 si 23.00, mai gasesc locul ocupat. Dar nici o data nu am zgariat sau blocat calea de acces, ci le-am pus sub stergator anunt cu actele doveditoare ca este locul meu de parcare platit la ADP. In timp se invata ei, daca nu, merg la politie si vorbesc.
        Cel mai usor ca sa afli cine ti-a zgariat masina este sa urmaresti cine isi parcheaza masina acolo urmatoarele zile.
        Casco daca ai fransiza 0%.

        Comment


        • #5
          Originally posted by nr4 View Post
          Eu urasc taranii care fac asa ceva!!! Posibil ca sunt o
          Casco daca ai fransiza 0%.
          Casco, cu fransiza ZERO nu prea mai exista.

          Comment


          • #6
            Am casco la masina, dar nu as vrea sa le vopseasca,ca nu mai ies la fel ca din fabrica si la ce meseriasi avem noi in service
            Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

            Comment


            • #7
              Depinde de service amice
              sigpic

              Comment


              • #8
                Incearca cu un creion corector dupa care da-i polish la culoare.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  Si de unde fac rost de un creion corector dasta, nu trebuie aceeasi culoare?Sau daca stiti un service calumea care sa faca operatiunea asta
                  Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                  Comment


                  • #10
                    Creion corector(la culoare,bineinteles) am vazur la Carrefour sau incearca pe la magazinele de accesorii auto.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #11
                      Daca ai pe cineva care face treaba buna o sa ti-o vopseasca fara sa se cunoasca si calitativ!Eu zic ca nu merita stresul cu CASCO pt asa ceva!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        Numa un cretin putea sa faca asa ceva!
                        Si eu sunt de parerea ca daca ai ceva cu mine,razbuna-te cu mine si pe mine,nu pe masina!!
                        Altii asa sunt mai tarani!!!

                        Comment


                        • #13
                          Am gasit`o si eu zgariata pan` la tabla...am rezolvat`o pe casco cu revopsire

                          Comment


                          • #14
                            Niste iresponsabili. Te baga la ditamai cheltuiala pt un loc de parcare. Nu toti avem casco.

                            Comment


                            • #15
                              Incearca sa mergi la unu care se pricepe la polish si s-ar putea sa iasa cu creion corector si dupa aia cu polish,stie el ce are de facut.o sa te coste ceva dar daca face treaba buna nu o sa se mai cunoasca ;)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google