Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    esti invitatul meu, sa te vad ce sti
    sigpic

    Comment


    • #17
      buna baietii mai traiiti,poate ajung si eu maine seara la intalnire dar nu promit
      sigpic
      nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

      Comment


      • #18
        te asteptam ssg-ule
        sigpic

        Comment


        • #19
          te asteptam cu mare drag domnule ssg si cu ceva in tolba .....un gratar ceva ?
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #20
            foarte vesela intalnirea de azi, sper sa-i fii placut si noului nostru coleg pe care-l mai asteptam la intalnire
            sigpic

            Comment


            • #21
              da, o intalnire reusita si foarte vesela. Felicitari
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • #22
                o intalnire zic eu reusita si foarte distractiva!
                plus ca s-au clarificat unele probleme!
                acum il asteptam pe nenea fotograful cu pozele!
                vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                Comment


                • #23
                  Da da da . O intalnire faina ,ce inseamna sa ai prieteni,ce inseamna sa vrei sa fii alaturi de ei(exemplu cel mai demn este kata1984) asteptam pareri si de la noul coleg si eu tind sa cred ca ia placut sa fie alaturi de noi .Il asteptam de cate ori doreste sa vina.Alex multumesc ptr. ceea ce ai spus azi si apreciez.Ne vedem Duminica cu voie buna si cu drag.stresu sa ne traiesti organizatorule si felicitari ptr. ceea ce ai facut si azi la intalnire,sa nu uitam sa felicitam si fotograful sparky,care a muncit azi din greu .sa vedem opera acuma.
                  Last edited by kata1984; 21 January 2011, 22:58.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #24
                    Ma bucur sa vad atat de multi prieteni adunati
                    pe aproape toti va cunoc personal si abia atept sa ne vedem din nou
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      multumim domnu, ne bucuram ca ai trecut pe la noi, si o sa ne vedem cat de curand
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • #26
                        nasule te asteptam in curand pe la noi!
                        dar fara placinta nu te primim,numai pe nasa o primim!
                        vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                        Comment


                        • #27
                          stiti voi ca nu fac eu placintele.......asa venim cu placinte
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            sa ne traiesti intru" multi ani domnu meu si sa ne vedem cat mai curand pe la noi la o intalnire,si multumim de vizita virtuala si aprecieri.salutari de bine si cu drag sotiei .
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #29
                              Duminica intalnire Logan Club Kronstadt la Conca Verde la ora 14:00, pentru cei care vor ne vom intalni la 13:30 Hornbach, sa mergem impreuna.
                              vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                              Comment


                              • #30
                                cine vine maine la hornbach sa anunte, sa nu stam o jumatate de ora acolo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google