Aeratoare Logan Modificate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aeratoare Logan Modificate

    imi poate zice cineva ce model de aeratoare sunt cele din poza? si cum se poate face modificarea pe masinutele noastre

    mi se pare ca arata mult mai bine cu tipul asta de aeratoare si daca ne poate ajuta cineva cu informatii si binenteles cu costurile de achizitie , as fi interesat sa cumpar un set complet
    Attached Files
    Last edited by hmv86; 10 April 2011, 21:03.

  • #2
    Salutare, dar poza unde este?Toate cele bune.
    Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

    Comment


    • #3
      a sosit si poza

      Comment


      • #4
        Sunt de Peugeot parca...cauta pe My Ride ca si-a prezentat baiatul masina.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Gasesti aici mai multe detali http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...atoare+peugeot
          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

          Comment


          • #6
            foarte tare, chiar o sa.mi caut si eu, ce mai ma chinui cand schimb deodorantul
            sigpic

            Comment


            • #7
              pai sa sti ca pe langa estetic sunt subtiri si nu se zgarie plasticul de la piciorsele alea , da acuma depinde si de pret sa nu fie exagerat

              Comment


              • #8
                pai eu din cauza ca nu intra ala foarte usor ma chinui
                sigpic

                Comment


                • #9
                  de la aceasta masina sunt aeratoarele,sincer eu as lua masina si as lasa aeratoarele
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    eu as vrea si nu as vrea masina, ma multumesc si cu a mea ) , merge golanu meu din ce in ce mai bine , mai schimb o bucsa mai capat 5 ponei pur sange )

                    Comment


                    • #11
                      hmv86 asta inseamna ca dupa ce schimbi toate bucsile o sa te dai la liniute cu bugati si o sai zici pa

                      Comment


                      • #12
                        un aerator din ala costa minim 140 ron cel mai ieftin...si nu le poti face functionale 100% pt ca nu intra in totalitate pe tubul acela de aer de la logan...(userul respectiv zice ca merge...sa puna un film eu m-am chinuit 3 ore si am taiat din ele si nu merge clapeta de oprire a aerului..) peugeot 308 are aeratoarele respective !

                        Comment


                        • #13
                          pai si ce la dezmembrari nu gasim mai ietftin? pai cu clapeta de inchidere a aerului e simplu, il opresti de la buton cu o faceai si pana acuma,si il lasi sa traga aer din interior , de curios am sa caut si eu o bucata sa vad cum trebuie modificata sa intre in locasul respectiv, dupa cum am zis designul la ele este foarte frumos, pacat de pretul lor

                          Comment


                          • #14
                            da cele de matiz se potrivesc la logan( ma refer la dimensiunea gaurii interioare) ? cu toate ca nu arata ca cele de peugeot tot sunt mai finute ca cele de pe logan

                            Comment


                            • #15
                              super tare aeratoarele de peugeot.....cred ca am sa-mi pun si eu....
                              MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                              Logan din Bicaz (Neamt)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google