Ag-68-rms-> mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Masina va primi in primavara cauciucuri noi cu una din dimensiunile 195/65 r15 sau 205/65 r15 ...care sunt plus-urile si minusurile fiecarei dimensiuni si ce cauciucuri imi recomandati (marca) ? ...

    Comment


    • #32
      Tare masinuta,spor in continuare Npower...si te astept pe la Bucuresti sa iti vad si eu loganelu...spor la cat mai multi km fara probleme,eu ti-am zis de cauciucuri eu zic sa optezi pentru 195-65-15.

      Comment


      • #33
        Aaaaaa am uitat sa precizez ca maine masina este programata sa i se schimbe distributia, la 60.000km masina se comporta exemplar, iar pe zapada nu a existat nici o problema (are cauciucuri de iarna) ...

        Comment


        • #34
          la 60.000 se schimba distributia la dieselul de 70?nu la 90.000?ca parca in carnet asa scrie ca la 90.000.sa-mi spui si mie te rog cat te-a costat revizia.mersi mult
          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

          Comment


          • #35
            frumos mcv-ul si accesoriile adaugate....l-ai facut intr-adevar o masina utila in toate situatiile;)) imi place!

            Comment


            • #36
              @Silviu_MM pai la DCi in carte scrie la 60.000 km ... m-au costat decat piesele la distributie (350 roni)+ ulei si filtre care le`am avut (nu mai stiu pretul) .... manopera 0 lei ca mi-a schimbat-o un inginer de la dacia (o ruda) care se pricepe ...

              In weekendul acesta voi da capacele jos de pe jante si le voi da o mana de vopsea neagra (arata mai frumos asa) ...
              In Primavara sa speram va o sa primeasca folie si autocolant pe stalpii spate.
              Last edited by NPoWer; 14 January 2010, 14:48.

              Comment


              • #37
                Imi poate recomanda si mie cineva niste cauciucuri bune pana in 250 roni .Dimensiunea 185/195 r15 sau 195/65 r15, as vrea sa aibe zgomotul de rulare cat mai mic ...

                Comment


                • #38
                  nu imi poate recomanda nimeni niste cauciucuri 185/65 r15 care sa aibe zgobotul de rulare mic ? ...

                  Comment


                  • #39
                    Frumos MCV-ul .. sa il stapanesti sanatos.. asta da masina frate

                    Comment


                    • #40
                      frumos MCV! multi km fara probleme!

                      sa te bucuri mult si bine de el!
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Felicitari pentru ce ati facut la masina. Jentile imi plac si se asorteaza cu masina.

                        Cu bicicletele pe suport ai mers si pe vreme ploioasa? Cit de mult se murdaresc bicicletele?
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • #42
                          @MihaitzaMCV,katalin_89 multumesc de urari si voi sa va bucurati de masinile voastre

                          @san nu am mers cu biciceltele pe vreme ploioasa si nici nu vreau sa incerc. Nu se vor murdari f mult deoarece bicicletele stau in spate, deci mai mult se uda ...

                          Comment


                          • #43
                            Pai, cum arata spatele MCV-ului dupa un mers pe o vreme ploioasa????????? Oare cum vor arata bicicletele?

                            Comment


                            • #44
                              @madi cand o sa ma prinda vremea ploioasa cu bicicletele in spate o sa fac niste poze, dar cred ca or sa fie mai curate

                              Comment


                              • #45
                                Frumos MCV.Sa te bucuri de el si fara incidente neplacute.Imi plac jantele.Bafta!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google