Ajutor Montare Manere Interioare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Felicitari pentru montaj. Pacat ca nu se asorteaza culoarea manerului cu culoarea fetei de usi.(PAREREA MEA)
    I HAVE A !sigpic
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • #17
      eee...se asorteaza cind e usa complecta cu ce mai trebe pe acolo...daca mai ai si minerul de deschidere argintiu spui ca e chiar de acolo..
      sigpic

      Comment


      • #18
        culoare manerului e aceeasi cu fata de usa, doar putin sidefat.
        Nu stiu de ce a iesit in poza altfel Telefonul e de vina.

        Comment


        • #19
          men bafta pentru montaj , eu a trebuit ca in partea de sus a manerului sa-l raschetez sa-i dau jos toti clestisori si bunghi de ghidare plus ca la suportu negru am taiat din el suportu de ghidare care intra in fata de usa , atunci nu am avut idei de altfel de prindere orisicum au iesit super .
          eu nu am la manere capacele negre alea patrate care acopera surupul din manerul care intra in locasul de tragere al portierei . daca faci rost de doua bucati vreau si eu fac cinste

          Comment


          • #20
            multumim de aprecieri...capacelele alea doua le avem ca asa au venit manerele complete!!
            sigpic

            Comment


            • #21
              Bravo.....vazu-si ca putu-si......Nu m-am indoit nici o clipa.. :P...acu vii si la mine sa faci..
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #22
                abia astept sa se incalzeasca putin timpul sa le montez minerele alea
                sigpic

                Comment


                • #23
                  vreau si eu. de unde le-ai luat? spor la treaba, o sa iasa foarte frumos.
                  Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                  Comment


                  • #24
                    tot de pe forum,vezi ca scrie mai sus
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Imi puteti pune o poza cu un maner pe partea din spate(cea care vine prinsa pe usa)pentru a vedea cum arata mai exact sistemul de prindere.Am vazut cum vine pus pe fata de usa, dar vreau sa vad si cum arata demontat.Multumesc!
                      PS. Mike26ro:Cat ai dat pe acea fata de usa de rezerva??
                      Last edited by megyes raul; 25 February 2011, 13:49.

                      Comment


                      • #26
                        10 lei am dat pe fata de usa
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          Salut,

                          Foarte buna idee cu montarea aceasta a manerelor. Chiar ma gandeam ce ii costa pe cei de la logan sa puna aceste manere f frumoase si pe primul logan pentru ca le consider foarte utile. Chiar mi-am pus intrebarea daca se pot monta aceste manere si pe primul logan si aici vad ca sunt si oameni care le-au montat. A fost greu? Se poate strica usa daca incerc sa le montez fara sa fiu mecanic? Mi se pare foarte util ca loganul sa aibe aceste manere si este pacat ca primul logan nu are aceste manere default, dar macar au reparat acest lucru cu loganul faza 2, au facut o treaba buna cu loganul faza 2, si faza 1 arata f bine.

                          Salut,

                          Poti sa pui si niste poze despre cum a iesit montarea manerelor pe usa?

                          Merci.

                          Originally posted by tataieb12 View Post
                          men bafta pentru montaj , eu a trebuit ca in partea de sus a manerului sa-l raschetez sa-i dau jos toti clestisori si bunghi de ghidare plus ca la suportu negru am taiat din el suportu de ghidare care intra in fata de usa , atunci nu am avut idei de altfel de prindere orisicum au iesit super .
                          eu nu am la manere capacele negre alea patrate care acopera surupul din manerul care intra in locasul de tragere al portierei . daca faci rost de doua bucati vreau si eu fac cinste
                          Salut,
                          poti sa pui si niste poze?

                          Stiti cumva daca se poate schimba varful schimbatorului de viteza de pe logan faza 1 cu cel de pe logan faza 2?

                          Merci.
                          Last edited by logan5; 6 March 2011, 20:46. Reason: Automerged Doublepost
                          Logan laureat 1.2

                          Comment


                          • #28
                            salutare,mai multe detalii de unde pot sa cumpar aceste manere.....

                            Comment


                            • #29
                              Cred ca la o firma de tuning ai mai multe sanse sa gasesti; search pe Gogle.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • #30
                                cauta pe okazii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google