Ajutor Pentru Casco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutor Pentru Casco

    vineri mi-am gasit masina lovita in fata blocului, aripa fata stanga, bagata inauntru si putin zgariata probabil de o bicicleta sau ceva mai usor si cat de curand o sa merg cu ea in service.eu mai am 2 zgarieturi adanci mai vechi pe usile de pe partea stanga facute cu cheia si bara spate putin lovita(nu tare).m-am gandit sa le zic celora de la casco ca aripa si cele 2 usi sunt de la bicicleta celui care ma lovit si bara spate e din vina mea dar nu am vrut sa merg atunci pentru asa putin.si daca tot o duc la dacia service o sa-i spun vopsitorului sa-mi vopseasca si bandourile si barile complet si o sa-i dau eu ceva sa fie multumit.sper sa mearga treaba caci oricum o sa foloseasca multa vopsea si nu se cunoaste daca imi vopseste si alea. Asta se numeste frauda!!!
    Am nevoie de dovada de la politie sau pentru accidentele usoare nu trebuie si merg direct si tratez cu ASIBAN-u??

    Din cauza celor care gandesc ca tine se maresc politele casco si se introduc din in ce mai mari fransizele , dece vrei tu sa fraieresti ASIBANU? Masina trebui vopsita la starea intitiala nu cu imbunatatiri sau bara de phase 2 sau mcv sau ce alte nebunii ce va dau la toti in cap

    Considera ca ti-ai primit raspunsu si nu mai pune aceasta intrebare pe forum...
    Last edited by SoNyKeL; 1 June 2009, 13:37.
    Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google