Al Cui Suporter???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    FORTA RAPIIIIID (si Poli, bineinteles)!!! Beeeep Dinamo si CFR!

    Sunt brasovean, deci astept Brasovul din nou in A!
    Last edited by iuli81; 10 April 2008, 23:16.

    Comment


    • #32
      Hai lucescu al mic
      sigpic

      Comment


      • #33
        Tin cu Dacia MIoveni si sunt presedinte de galerie.
        Insa la ultimul meci a trebuit sa ma pozeze jandarmii si sa imi ia datele; m-au cam potolit si nu cred ca voi mai fi suporter ci doar simplu spectator...

        Comment


        • #34
          Suporter steaua.

          Comment


          • #35
            Clujenii vin Sambata la MIoveni.
            Promit ca o sa tin cu CFR!

            Comment


            • #36
              Fortza CFR

              LE: TWY cum de cu cfr si nu cu mioveniu???
              2004 Dacia Logan 1.4MPi
              2006 Dacia Logan 1.5dCi
              2007 Opel Astra H 1.7CDTI

              Comment


              • #37
                Ionut, nu face asta, te rooog frumos )

                CFR o sa se impiedice rau de tot pe sfarsitul campionatului iar la anul or sa fie varza. Veti vedea!

                Desi am la profil Bucuresti, nu sunt bucurestean, stau doar de cativa ani aici. Asteptam Brasovul in A si atunci voi tine cu ei pana la capat. Clujul nu simt ca ma reprezinta ca ardelean. Fara suparare, forza orice echipa in afara de CFR (si Dinamo, bineinteles)!

                Comment


                • #38
                  A-ul din UTA nu vine cumva de la Arad? Ma apuca batul cand vad aradeni care vorbesc despre "UTA Arad". Ii inteleg pe miticii prezentatori de stiri sportive (scuze fata de restul adevaratilor bucuresteni, ce nu se incadreaza in categoria "mitici") ca habar n-au, tara lor incepe la casa popului, scuze, poporului si se termina la centura bucurestiului, dar pe aradeni chiar nu-i inteleg. Eu nu-s vreun fan al fotbalului, dar intamplator, absolut intamplator ma uit la meciurile de la tv in care joaca poli tm. si asta pt ca am fost la cateva meciuri si mi-a placut galeria, era intr-o vreme (si cred ca si acuma mai e) cea mai civilizata din toata tara. exceptie la meciurile cu dinamo...
                  pe langa poli, acum tin si cu clujul, le doresc sa ia campionatul, numa sa-l vad pe retardul ala de becali cum isi musca crucea aurita de la intrarea in vila...n-am nimic cu steaua, dar pe ciobanul ala analfabet nu-l suport. sunt alergic la prostie si grandomanie.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #39
                    ,,A"-ul din UTA venea candva pe vremuri de la Arad!!
                    Insemna Uzina Textila Arad
                    Cu timpul cuvantul U.T.A a devenit UTA si nu a mai inseamnat nimic
                    Deci echipa Aradului se numeste F.c. UTA Arad si NU UT Arad cum mai zic multi tarani care nu au nici o treaba cu fotbalu,mai ales din presa(scuze pt limbaj dar asta-i adevarul)

                    Comment


                    • #40
                      Daca tot nu (mai) inseamna nimic, de ce se (mai) pastreaza denumirea "uta" ? Sa-i zica f.c arad...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #41
                        Nu stiu daca m-ai inteles concret!!
                        Ar fi nasol sa ii se spuna cum ai spus tu!!
                        Vroiam sa iti spun doar ca acum se cheama UTA ARAD fara puncte intre U,T si A,intelegi?
                        Se numeste asa pt ca a devenit un brand in fotbalul romanesc numele de UTA!!!

                        Comment


                        • #42
                          Acu-i clar...ca vaca... deci "uta" nu mai vine de la nici o fabrica...ok, cum zici tu.
                          o fi si uta asta un brand ca si poli mari echipe...prin anii '50...
                          Last edited by Seba; 24 April 2008, 16:28.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #43
                            Da tin cu CFR si cu DINAMO.
                            2004 Dacia Logan 1.4MPi
                            2006 Dacia Logan 1.5dCi
                            2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                            Comment


                            • #44
                              Suporter Dinamo....adica mai putin decat un simplu suporter!!!!

                              Comment


                              • #45
                                Stelist si sper sa luam campionatul.
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google