Al Doilea Service Autorizat Dacia Din Iasi - Bras

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al Doilea Service Autorizat Dacia Din Iasi - Bras

    Si uite ca nu mai este omniprezent Caremilul; este bine sa aflam ce se intampla si la Bras...daca a fost cineva deja la revizii etc; ce fel de oameni sunt acolo, te lasa sa asisti la revizie, cam ce scoruri sunt;
    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

  • #2
    Dragut! Ar fi bine ca in mai toate orasele mari sa fie doua bucati service Dacia si ala care face treaba in sila si dispret fata de clienti, sa ia praful de pe toba mare! Poate asa o sa mai vada niste domni patroni ca cel care le da banu' trebuie respectat!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #3
      aici si eu iti sustin ideea si te respect gusi

      Comment


      • #4
        Am avut nevoie de Bras pentru o reparatie de reprezentanta pentru un Logan. A fost f civilizat ca prestatie si pret. Sa vedem cat tine povestea.
        Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

        Comment


        • #5
          prima revizie logan 1.5 DCi

          in iulie ma apropii de prima revizie...masina este in garantie...ce service ma sfatuiti sa aleg in iasi?
          cat costa per total prima revizie?
          o pot face in iunie kiar dc trebuie in iulie?
          e cu programare?cu cat timp inainte cam tre' facuta programarea?
          te lasa sa-i asisti cat skimba ce e de schimbat?
          eu inca n-am skimbat nimik,desi multi ma sfatuisera sa skimb uleiul,am aproape 13mii....a propos ce marca de ulei folositi la o masina ca a mea?

          Comment


          • #6
            fox29...mai mult decat consumabile no sa-ti schimbe la ea(ulei ,filtre)
            Sfatul meu e sa fii tare in gura,eu la prima revizie l-am avut pe taicamiu si cine sa nu-l stie la ce gura mare are el cred ca tot caremilul il stie(am stat aman2 langa ea)ma costat 390 ron sper sa nu fi crscut preturi;e

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google