Alegere Organizator - Craiova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    vb lu cosminel:d
    eu zic sa punem la vot..este cel mai corect!!ne trebuie un organizator,parerea mea!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • #17
      Eu vad lucrurile cam asa, Dan (DNL) - nu vrea sa fie orgnanizator de intalniri, ok, putem sa il fortam?!
      In schimb Leo poate foarte bine sa fie organizator de intalniri. Are un "amarat" bengos de pick_up, cu jante, bara, lupe, cotiera laguna si patefon fara gaura de placa si daca ne suparam...ii punem si mapa si chip, uite asa sa fie papucul rosu mai cu mot!.
      Deci ca sa concluzionam(ca sa nu ne transformam in parlament) daca facem schimbarea votul meu merge la Leo (rosu vine de la papuc)
      "Multe trec pe dinainte,
      In auz ne suna multe,
      Cine tine toate minte
      Si ar sta sa le asculte?... "
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • #18
        bun,daca DNL nu vrea,si votul meu merge la pick_up, cu jante, bara, lupe, cotiera laguna si patefon fara gaura de placa si daca ne suparam...ii punem si mapa si chip, uite asa sa fie papucul rosu mai cu mot!:d
        poet te fac domnu mihai
        Last edited by pipan; 17 November 2011, 19:24.
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #19
          @ pipan - inseamna ca tre sa imi gasesc si o muza ....
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • #20
            hai ca sa nu ne mai certam atat,eu propun altceva,logan club craiova young si logan club craiova older.rog administratorii sa ne acorde sansa asta si sa ne deschida un nou post LOGAN CLUB CRAIOVA OLDER.Multumesc anticipat.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • #21
              si eu unde ma incadrez????
              vad ca nu ajungem nicaieri!!eu unu o sa incerc sa ajung la fiecare intalnire!
              dar,sincer,suntem de rasu tarii!!!sg oras unde nu se poate!!in fine,poate unii o sa zica ca sunt nebun si nu stiu cum,dar daca nu lasam putin din orgoliu nu ajungem nicaieri!!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • #22
                asta este propunerea mea,te incadrezi unde vrei.trebuie spus punctul de vedere si cu asta basta.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • #23
                  Dar nu înțeleg de ce va trebuie organizator,fiindcă acum va strangeti mai mulți decât când aveati organizator
                  Poate ca membrilor le place mai mult fără organizator
                  sigpic
                  Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                  Comment


                  • #24
                    nu ne mai intelegem youngeri cu olderii.este bine spus acum,mai incolo nu se stie.eu unul numai propun organizator,propun chestia asta.oricum la olderi vom fi toti organizatori fara dar si poate.
                    Last edited by leo_negrescu; 17 November 2011, 23:23.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • #25
                      eu unu nu inteleg ce se intampla......acuma,sincer(dau din casa)leo avea niste idei foarte tari,dar......ii dau dreptate!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • #26
                        Leo dacă nici tu nu reusesti sa faci ordine in club nu mai reuseste nimeni,tu chiar pui suflet in ceea ce faci
                        Eu zic ca esti organizatorul perfect
                        Poți încerca măcar 2 luni
                        sigpic
                        Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                        Comment


                        • #27
                          ba tu ce te bagi la olderi,ai rabdare sa te votam.
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • #28
                            deci ma bag la olderi?
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • #29
                              maine,poimaine te umflii si tu in pene.ia de termina si tu cu loganul ala,ca degeaba te bagi in seama pe aici pana nu il termini.
                              cosminel ma bag,dar la olderi.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • #30
                                ...esti spus.............
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google