Alegere Organizator - Craiova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    la logan club craiova older,totul se spune in fata.nu cu no comment sau no words.nici cu faze de genul eu am fost primul.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • #32
      Daca nu avem voie cu no comment-uri, macar cu poezii e voie.
      Mie mi se pare ok ideea lui cosmin, 2 luni sa vedem intram in randul lumii sau nu! Dar daca nu se poate...c'est la vie:
      Daca ne despartim in 2 e clar ca merg cu olderii dar nu ii pot neglija nici pe cei tineri si nelinistiti !
      Sunt curios ce iasa asa....
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • #33
        Sa nu mi-o luati in nume de rau, eu mi-s venit mai in urma, personal consider ca este bine sa ramanem impreuna, si cei tineri si cei batrani, si nou venitii si experimentatii...
        La job am un coleg tanar, nou venit, iar la inceput mi-a fost greu sa-l inteleg,deh diferenta de generatie si mentalitatile si poate prejudecatile, daca stau insa sa ma raportez sa zicem la "reperele" lui, cred ca copilu` e chiar "cuminte", eu as fi, vorba lu` nea Marin "narod lasat la vatra"...
        Personal, cred ca un lider trebuie sa aiba ceva experienta si sa fie un excelent comunicator si mediator, astfel problemele legate de organizare nu ar mai fi "PROBLEME"...
        Poate ca ar fi bine sa intervina si colegul care a fost desemnat anterior organizator si sa expuna un punct de vedere, sa incerce sa traseze o idee....poate a discutat si cu alti organizatori si ne impartaseste din experienta altora.
        Imi place sa-i ascult pe olderi, siguranta, practica si experienta isi spun din plin cuvantul, dar trebuie sa recunosc ca imi place al naibii de tare si "nebunia" youngerilor...
        Sper sa se aleaga solutia optima!

        Comment


        • #34
          Eu unul votez pentru Leo!Are multa experienta,este prezent toate intalnirile plus ca este si foarte pasionat si pune suflet!

          Comment


          • #35
            @lex&mrs - good point !
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • #36
              Eu nu inteleg ceva, Cine a zis ? Ce a zis? de ce v-ati suparat ? astanu inteleg. Mi se pare panibil sa bati apropouri despre ce a zis cineva si sa nu spui verdein fata " ba m-as suparat ca X a zis ...asta" Deci...cine sa suparat sa spuna de ce...macar sa stim toti.
              Alta intrebare...Ce facea Silviu cand era organizator ,in plus fata de ce face orice membru Logan Club ? Nu tin minte sa ma fi sunat "ba sa vii la ora X" sau alte chestii de genu`... deci , nu e vorba ca nu ne pasa de logan bclub craiova, dar nu vad rostul unui lider, atata timp cat toti votam ora la care ne intalnim si locul de intalnire...deci...
              I My Honda !

              Comment


              • #37
                se inchide postul pt urmatoarele 2luni.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • #38
                  castigator leo +mihai+dnl
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • #39
                    Sa traiasca, eu as zice sa dea deoparte cele doua luni!!

                    Comment


                    • #40
                      da buna idee.....da nu e problema,il punem innapoi in functie:d
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • #41
                        haideti sa nu mai discutam pt viitor.sa rezolvam ce ne-am propus astazi si ceea ce ne mai propunem in urmatoarele doua luni.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • #42
                          Leo e bine sa aruncam o geana si in viitor, pe cele doua luni sunt sigur ca agenda e deja full.
                          S-auzim de bine!!

                          Comment


                          • #43
                            nu,eu zic sa nu ne avantam,incet si bine pt un viitor sigur.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • #44
                              Sigur ca nu ne avantam, tre` sa ne croim drumu` incet si cu precizie nemteasca, dar e bine sa gandim pozitiv si la viitor...sunt incantat de echipa aleasa azi si personal, vreau sa avem impreuna km. multi si dupa aceste 2 luni.

                              Comment


                              • #45
                                ce aveti dom`le cu nemtii astia?! japonezii ce au?
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google