Alegere service

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alegere service

    Salutare,
    nush daca s-a mai discutat in special asptectul asta , eu ma apropii de 30.000 km...tin sa precizez ca nu mai am garantie la masina, recomandati-mi si mie un service bun prin sectorul 3 si daca stiti si cam cat m-ar costa revizia ar fi excelent

    bafta multa logan-istilor de pe forum
    1.6 mpi cu un strop de redbull
    Respect pentru ca imi pasa

  • #2
    Eu zic ca cel mai bine este sa mergi pe la intalnirile bucurestenilor, sigur vei afla mult mai multe chesti ce te-ar putea ajuta.
    Cu stima, FLO.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #3
      cam greu sa merg akm...ff putin timp liber de la servici...(tre sa tin locul unui coleg) si deocamdata nu am masina
      1.6 mpi cu un strop de redbull
      Respect pentru ca imi pasa

      Comment


      • #4
        Ocoliti Asirom La Casco

        deci baieti sfatul meu este sa ocoliti Asirom-ul ptr a face asigurare CASCO...pe mine ma tin de luni ca lucreaza la dosar....este imposibil asa ceva...sa nu mai spun de cheltuielile ptr telefoane ....cel putin 20-25E numai ca sa aflu daca este dosarul la ei la firma...in cat timp il termina si multe altele....ocoliti aceasta firma...inainte am avut la Generali si au fost super ok ....dar din pacate taica-miu a primit un sfat de la un coleg sa faca la asirom..... si acum stau dupa asirom mult si bine...doar ptr o bara si o aripa trebuie sa astept mai mult de o luna....
        1.6 mpi cu un strop de redbull
        Respect pentru ca imi pasa

        Comment


        • #5
          eu fac revizia in spate la Petrom, la Diham, la Dacia sau cine il stie de Motor Service, mie mi se par super ok dar sti cum e, depinde si la ce "nene" nimeresti...numai bine!

          Comment


          • #6
            la post-ul cu ASirom am uitat sa pun OFF TOPIC...
            1.6 mpi cu un strop de redbull
            Respect pentru ca imi pasa

            Comment


            • #7
              Eveniment rutier in 2006 reparat masina pe RCA ASIBAN care nu a platit toata suma la Service Meridian. Inca se mai judeca pentru o diferenta de 1998 RON, noroc ca am reusit sa scot masina atunci.
              Nu stiu pe care sa va recomand sa ii ocoliti, poate pe amndoi.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google