Alte Scaune Pe Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alte Scaune Pe Logan

    Salut, tot am cautat dar nu gasesc nimci concret, cine are alte scaune pe logan e rugat frumos sa posteze aici ce fel de scaune are (aventual si cat au costat) si daca se poate si ceva poze cu ele montate. Vreau sa schimb scaunele actuale deoarece stau f mult timp in masina si incep sa am probleme serioase la spate din cauza lor, vreau sa montez alte scaune si vreau sa sctiu spre ce sa ma orientez sa caut, modul lor de fixare e mai putin inportant pt ca am inteles ca se vor face ceva modificari asa ca asta nu e o problema, vreau doar sa stiu ce scaune potrivesc la dimensiune inauntru ca de prins gasesc eu cine sa le prinda la locul lor.
    Multumesc

  • #2
    Daca e cine sa le adapteze, nu ai decat sa iei ruleta in mana si vezi cat spatiu ai in latime. Altceva nu conteaza. Iti alegi tu un model care sti ca e confortabil si gata.
    Cei mai multi si-au pus scaune sport dar sunt si unii care si-au pus scaune de pe laguna.
    Daca vrei poze cauta la My Ride.

    Bafta la modificat!

    Comment


    • #3
      salutare tuturor si eu sunt interesat sa schimb scaunele actuale cu unele mai confortabile. Daca are cineva sa puna poze sa vedem cum vin si ce modificari implica.

      Comment


      • #4
        Este un baiat pe forum care apus scaune de peugeot 207 parca

        Comment


        • #5
          Eu am pos de peugeot 307,cu mici modificari se potrivesc,important este sa le prinzi pe gaurile originale la partea dinspre usa,in felul asa vor fi exact pe migloc.Vedeti la thread meu .Stima
          http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

          Comment


          • #6
            salutare tuturor,
            am pus si eu scaune de peugeot 307 tot ca si danielriz, cu sfaturi de la danielriz am reusit saa le montez
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Pe langa Logan am si un 307 si DA! scaunele de pe el sunt confortabile rau!
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • #8
                Originally posted by ionutzzz View Post
                salutare tuturor,
                am pus si eu scaune de peugeot 307 tot ca si danielriz, cu sfaturi de la danielriz am reusit saa le montez
                Bravo,ma bucur ca ai reusit,arata foarte bine.Felicitari!
                http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                Comment


                • #9
                  De unde aţi luat şi cu cât scaunele de Peugeot 307 ?
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Eu am dat 500 lei,au piele ,vezi poze la mine
                    http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                    Comment


                    • #11
                      Mulţumesc pentru informaţia de preţ, poţi spune şi de unde, te rog ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        S-au potrivit perfect sau ati facut adaptari?
                        Sunt complet functionale?
                        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by carcotashul View Post
                          Salut, tot am cautat dar nu gasesc nimci concret, cine are alte scaune pe logan e rugat frumos sa posteze aici ce fel de scaune are (aventual si cat au costat) si daca se poate si ceva poze cu ele montate. Vreau sa schimb scaunele actuale deoarece stau f mult timp in masina si incep sa am probleme serioase la spate din cauza lor, vreau sa montez alte scaune si vreau sa sctiu spre ce sa ma orientez sa caut, modul lor de fixare e mai putin inportant pt ca am inteles ca se vor face ceva modificari asa ca asta nu e o problema, vreau doar sa stiu ce scaune potrivesc la dimensiune inauntru ca de prins gasesc eu cine sa le prinda la locul lor.
                          Multumesc
                          si unde ai cautat si nu ai gasit nimic concret ?
                          kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google