Am De Vanzare Peste 200 De Repere De Origine Pt Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    un pret pentru un kit distributie cu tot ce trebuie pentru logan 1.6 mpi, 1.5 dci , rulment dreapta fata si spate.pm cu pretul

    Comment


    • #47
      m-ar interesa pompa servo mecanica.
      poti sa ma contactezi telefonic?

      pompa servo mecanica.
      ma poti contacta telefonic?
      Last edited by Lomacs; 21 May 2012, 13:49. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #48
        aveti pm .....

        Comment


        • #49
          Salut, manere interior deshidere usi gri pentru faza 2 ai? Multumesc.
          Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

          Comment


          • #50
            nu am manere...

            Comment


            • #51
              sal!! '' kit distributie 1,5 gates 200 ron '' da-mi te rog un cod si made in ...!!

              Comment


              • #52
                sal

                codul este 5578xs si pe curea scrie made in ue

                Comment


                • #53
                  Buna ,imi poti face si mie un pret pentru un kit de distributie de origine,complet cu curea accesorii,pompa apa,.. absolut tot ce e necesar la schimbarea distributiei.plus 2 rulmenti pentru flansa amortizor ,si bucse pentru bascule daca ai .te rog mult astept un raspuns pe pm,si daca poti sa imi acorzi ceva reducere la toata comanda.Multumesc!!!

                  Imi cer scuze, am uitat sa mentionez ca e vorba despre un logan 1.6 mpi ,8v,din 2007!
                  Last edited by romy19; 22 May 2012, 21:17. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #54
                    Salut, m-ar interesa pretul la un carenaj roata fata stinga, masina este Prestige PH1 fabricata in 2008, mersi.

                    Comment


                    • #55
                      anakin nu am

                      Comment


                      • #56
                        mosule , ce zici primesc saptamana viitoare pe vreo miercuri/ joi comanda , ai pm cu adresa completa

                        Comment


                        • #57
                          Salut, ce garantie avem ca produsele repective sunt de origine, pana la urma o cutie cu sigla Dacia Renault poate fi destul de usor de imitat? Fara suparare!

                          Comment


                          • #58
                            salut, motoras pt stergatoare ai cumva?pentru logan ph1 (2005)
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by spulbercris View Post
                              Salut, ce garantie avem ca produsele repective sunt de origine, pana la urma o cutie cu sigla Dacia Renault poate fi destul de usor de imitat? Fara suparare!
                              cei care isi pun intrebarea de mai sus nu cumpara probabil de pe net , se duc la reprezentantele dacia- renault si platesc pretul pe masura.
                              deocamdata nu incerc sa conving pe nimeni de autenticitatea pieselor .
                              o modalitate simpla de a afla originalitate esta sa cumperi ceva de la mine si sa mergi la o reprezentanta dacia-renault sau la un mecanic cunoscator si priceput

                              Comment


                              • #60
                                salut
                                am nevoie de : -flansa amortizor origine renault 25 ron buc
                                -rulment pt flansa amortizor origine s n r renault 25 ron buc.
                                poti sa-mi dai un numar de telefon?
                                in ce zona stai?
                                multumesc anticipat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google