Am Gasit Masina Sparta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eventual una cu pager...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      A facut poze la exterior si la interior,dar nu mai stiu daca a facut pe mp3,si de spart o sparge cu tot cu alarma zic eu,prima data am am vrut sa fac casco la generali dar cand mi-a zis ca trebuie sa platesc vre-o 30 milioane pe an nu am fost de acord mi se pare super mult
      Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

      Comment


      • #18
        ghinion

        Mi-e mi-au fortat yala dreapta, nu au apucat sa intre (si-au dat seama ca e alarma sau au fost intrerupti). Fata casetofonului era scoasa, nu stiu ce i-a atras, posibil suportul de la GPS (pe care l-am dat jos deja).

        Ideea e ca yala in partea de sus e scoasa in afara vreo 4mm si tabla indoita de la fortare. Acum butucul are joc ca lumea, cred ca daca tragi usor de el il scoti de acolo. Tabla nu are nici o urma de surubelnita sau ceva pe ea, au stiut cum sa traga.

        Maine trebuie sa ma duc la Politie, apoi la Generali. Am fost pe la doua service-uri Dacia si ambele mi-au spus ca trebuie schimbat butucul (350ron) si eventual vopsita usa dupa ce se indreapta tabla. Butucul inca functioneaza cu cheia...

        Ai draq magari....
        Attached Files
        People's problem is not that they are mortal, but that they are suddenly mortal...

        Comment


        • #19
          Originally posted by Marcy View Post
          A facut poze la exterior si la interior,dar nu mai stiu daca a facut pe mp3,si de spart o sparge cu tot cu alarma zic eu,prima data am am vrut sa fac casco la generali dar cand mi-a zis ca trebuie sa platesc vre-o 30 milioane pe an nu am fost de acord mi se pare super mult
          pai daca nu ti-au facut poza la mp3 cand l-ai asigurat trebuia sa te duci si u in targ si sa iti iei o fatza de casetofon si o dadeai pe aia .si mie mi-au spart masina da nu aveam mp3 asigurat si am declarat k l-au furat pe cel de fabrica k sa ma despagubeasca
          E nesatisfacuta...vrea viteza mai multa...vrea sa atinga 100 in mai putin de 1 secunda

          Comment


          • #20
            La asta m-am gandit si eu dar nu merge ca pe mp3 are o serie care este trecuta si pe fata lui,seria se gaseste pe factura sau pe garantie lui,deci nu merge,la mine tot prin dreapta au intrat dar se cunoaste foarte putin trebuie sa te uiti atent ca sa-ti dai seama,se pare ca baga ceva ascutit in butut si impinge de el in jos.
            Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

            Comment


            • #21
              Asiban firma serioasa eu cate am avut de schimbat pe toate mi leau schimbat si intrun timp record eu sunt multumit de ei
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • #22
                Cred ca depinde si de constatator se pare ca nu am avut noroc
                Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                Comment


                • #23
                  Originally posted by becudani View Post
                  Asiban firma serioasa eu cate am avut de schimbat pe toate mi leau schimbat si intrun timp record eu sunt multumit de ei
                  )firma serioasa ) nu prea cred poate ai auvut tu noroc da astia habar nu au pe ce lume traiesc... cum e posibil sa imi zica cand ma duc la constatare k imi deconteaza o suma d bani si dupa ce duc factura pt decont peste o saptamana primesc scrisoare k defapt imi deconteaza cu vreo 300 ron mai putzin si nu numai asta... :|
                  E nesatisfacuta...vrea viteza mai multa...vrea sa atinga 100 in mai putin de 1 secunda

                  Comment


                  • #24
                    Eu am avut o paguba de 40 de mil si s-a rezolvat imediat la asiban

                    Comment


                    • #25
                      As avea si eu o intrebare. Masina a avut radio-casetofon, cel cu cod, philips daca nu ma insel. L-am dat jos si am pus mp3 blaupunkt, luat de la cineva, bine-inteles, fara factura. Casco am de cand am luat masina, daca imi sparge cineva masina si imi fura mp3-ul ma mai despagubesc astia de la casco? Am la Asirom casco.
                      zoom-zoom

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by laur_cos View Post
                        As avea si eu o intrebare. Masina a avut radio-casetofon, cel cu cod, philips daca nu ma insel. L-am dat jos si am pus mp3 blaupunkt, luat de la cineva, bine-inteles, fara factura. Casco am de cand am luat masina, daca imi sparge cineva masina si imi fura mp3-ul ma mai despagubesc astia de la casco? Am la Asirom casco.
                        pai daca nu l-ai asigurat pe asta cu mp3 si daca o sa ai ghinionu sa ti-l fure declari si u k ti-au furat radio-casetofonu k altfel nu te despagubeste
                        E nesatisfacuta...vrea viteza mai multa...vrea sa atinga 100 in mai putin de 1 secunda

                        Comment


                        • #27
                          Si masina mea a fost sparta si tot prin fortarea usii din dreapta ... o fi vreo chestie la usa din dreapta de o prefera ? As putea sa jur ca au avut acelasi mod de operare ca la Danchitu86 (o sa revin si cu poze). Am fost cu ea la Dacoserv si mi-au spus ca dupa lansarea comenzii ... butucul vine in 35 - 40 de zile .... Romania
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • #28
                            Mie mi-au zis o luna. Pe 21.04 am fost sa dau 150ron avansul/garantie pt butuc si pe 21 mai ar trebui sa o bag in service...
                            People's problem is not that they are mortal, but that they are suddenly mortal...

                            Comment


                            • #29
                              Sa va pregatiti psihic baieti, mie mi-a venit primul, nu s-a potrivit... al doilea la fel... la urma am schimbat tot setul... asta dupa 4 luni. Retineti ca ambele s-au comandat la francezi pe seria de chei de pe factura asa ca... nu vreau sa va dezamagesc si sper sa aveti mai mult noroc decat mine.

                              Comment


                              • #30
                                Wtfffffffff

                                A facut ala din service o gluma "asta daca se potriveste", referitor la butuc - e clar.
                                People's problem is not that they are mortal, but that they are suddenly mortal...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google