Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce n-ai inteles, orice a fost sau e pe masina lui, e bun.

    Comment


    • Ca dovada ca, kormoranele au lucrat bine e ca nu am avut accident, iarna nu am spus ca-s ok... Iar cine spune ca am mers incet cu ele, sa spuna dupa ce pleaca din brasov si ajunge in centrul covasnei in 30 minute, cu un logan 1.4 remapat, incaltat cu kormorane sau cu ce vreti voi... Nu am mancat rahat in viata mea...

      Kormoran sunt ok daca esti constient ca la franare brusca sunt sanie... Cu aderenta pe viraje,nu am avut treaba nici pe ud nici pe uscat.

      Cine ma cunoaste personal stie ce om sunt, cine nu, crede ce vrea...
      Si mai trebuie sa stii sa si conduci, sa simti masina.
      Last edited by mumus; 11 February 2015, 11:15.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by mumus View Post
        Nu am mancat rahat in viata mea...
        Nici macar d-ala de la alimentara?

        Comment


        • Originally posted by mumus View Post
          Iar cine spune ca am mers incet cu ele, sa spuna dupa ce pleaca din brasov si ajunge in centrul covasnei in 30 minute, cu un logan 1.4 remapat, incaltat cu kormorane
          Cu alte cuvinte ai scos o medie de 113km/h pe drumu' ala. Adica cam cat se scoate la un mers cat-de-cat normal pe A1 Buc-Pitesti?
          Vezi ca mai suntem p-aici care cunoastem traseu' ala...mai umbla la jumatea aia de ora, da-o dracu ca makane rau.

          Un trei sferturi de ora, suna mai realist.
          Attached Files
          Last edited by Kojak; 11 February 2015, 11:30.

          Comment


          • Mda, eu m-am fixat pe TOYO, am fost la AUTOZONE (distribuitor TOYO) ieri si mi-au zis ca le aduc la sfarsitul lui februarie cu DOT 2015!, daca e asa cum zic ei le-am si umflat, totusi TOYO e marca premium.

            Comment


            • Am martori, prieteni cu care am plecat impreuna, toti au zis ca-s nebun cand au ajuns si ei, au mers tare da nu au reusit sa tina pasul, am luat multe flasuri atunci, ne grabeam tare...eram tanar si nelinistit si chiar inconstient la faza aia.

              Acu vreun an a trebuit sa ajung la Reci repede,eram cu meganul2 de 113 cp si pana acolo dat talpa bine, si tot vreo juma de ora am facut

              Martorul cel mai ok e sotia, era in dreapta si era alba
              Nu stiu cum am reuait da 30 minute au fost, cu plecare de pe strada Marte, sosire centru covasna.

              Kormoran rules
              Last edited by mumus; 11 February 2015, 11:44.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • forja aia de acu' 1 an a fost cadou' tau de belantains dey?
                anu' asta-i pregatesti ceva cu seatu?

                Comment


                • Originally posted by mumus View Post
                  Acu vreun an a trebuit sa ajung la Reci
                  pai bre, pana la Reci e alta macare de peste, asa te cred ca ai facut treij' de minute din BV pana acolo.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Originally posted by vitriol View Post
                    Eu le iau in calcul pe astea cu DOT proaspat, decat sa dau banii pe anvelope vechi, nerulate.
                    am inteles ca ar fi foarte bune astea pentru clasa lor (mid range).
                    vad ca sunt in clasa cu Kumho, Hankook,Nokian, Fulda, Toyo Vredstein, Falken... etc
                    Looking for new tyres? Tyre reviews has unbias information for hundreds of tyres, along with group tyre test results and tyre data


                    iar un B pe carosabil cu apa e mai mult decat onorabil. la banii aia n-as mai sta pe ganduri. vad ca 90% ar merge tot pe ele.
                    Will the BFGoodrich gGrip suit your car? Find the best tyre for your car read 47 reviews for the BFGoodrich gGrip and compare to other High performance tyres at tyre reviews

                    Comment


                    • Originally posted by Cromatic View Post
                      totusi TOYO e marca premium.
                      Niciodata, nici macar o data.

                      Nedelelescule, vreau ceva premium.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • sunt anvelope premium care n-au B pe ud.
                        eu zic ca merita sa le iei pe alea la banii aia.
                        mai bine iei premium pils de restul banilor.

                        Comment


                        • Lasa-ma, nene, cu etichetili alea! Daca au B pe ud asa cum au si Debica Passio... atunci m-am lamurit.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Eu zic sa-ti iei doar etichetele
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Originally posted by vitriol View Post
                              vreau ceva premium.
                              Astea nu te tenteza? Parca erai fan Dunlop.

                              Comment


                              • Astea ma tenteaza maxim! Chiar daca au DOT2014...
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google