Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este, este marfa si cu DOT-ul asta...
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • oricum, n-am de gand sa le schimb p-astea de iarna pana nu se incheie luna-n curs.
      si in momentu' ala o sa iau si gume noi de vara.

      Comment


      • mda... nu are rost sa te grabesti, doar daca ai banii si ti-e frica sa nu le faci loc in alta parte, le cumperi... gen, io anu' trecut...
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • intotdeauna o sa se gasesasca ceva mai bun de facut cu banii...

          Comment


          • eu le schimb saptamana asta, nu mai e vreme de mers cu gume de iarna, oricum astea sigur ar fi mai ok indeferent de vreme decat Debica folosite 4 sezoane. Dar am zis sa nu le uzez alea de iarna pe vremea asta sa ma mai tina inca vreo 2 sezoane. Vom trai si vom vedea.
            P.S sunt 259lei/buc.
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • De maine vin ninsori.

              Comment


              • de la sfarsitul lunii merg puse. acu mai e ultima rabufnire a iernii

                Comment


                • nu vor renunta la Alpine fiindca ei recomanda in continuare anvelopele de iarna.
                  S-a tot spus.
                  E bine ca apar alternative; nu impune nimeni cu forta un produs. Sunt absolut convins ca se va gasi acel segment de cumparatori care au nevoie de acel produs; de nisa as spune.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • eu ii raspundeam lui mr.K, nu aveam pretentia ca spun vreo noutate.
                    si eu o sa-mi iau. cine mai sta cu 2 seturi de jante si anvelope ?!

                    Comment


                    • Iar eu n-am citat o persoana ci o idee; scuze ca mi-am permis.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • credeam ca-mi reprosezi ca am repetat..

                        Comment


                        • mah da' mimoze sunteti...ca tot vine 8 martie!

                          Comment


                          • Nu renunta NDL la Alpin si Saver, ai degraba imi cumpar eu Logan 2.

                            Comment


                            • ba da. de ce sa mai dau 2000 de lei pe anvelope ?! mai ales ca vor fi tot michelin.

                              Comment


                              • nedeleu e mai putoare decat grecii...io'l cred in stare

                                Special pentru "cauciucarii" care s-au grabit sa treaca deja la alea de vara:

                                Ştirile de ultimă oră, disponibile online. Mediafax.ro iti ofera ştiri interne si externe în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport
                                Last edited by Kojak; 4 March 2015, 17:00. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google