Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baietii zice ca la germania. cica scrie pa el.

    Comment


    • eu am spus doar din experienta mea. nu putem compara nici stilurile de condus, nu putem compara nici orasele, nici traseele, nici soarta nici nimic.

      dar eu nu pot intelege ce naiba se simte la cauciucurile astea... am mers si cu dunlop de iarna nu stiu ce model 4d parca (nu eu, era o soferita), nu am simtit nimic nemaipomenit nici cand am mai mers cu altii cu alte anvelope premium, adica ceva sa zic wow, bai cat de tare e anvelopa asta.
      n-am incercat frane de urgenta cu anvelopele alea premium, dar la mers normal sa mor de am simtit ceva diferit fata de barumurile mele de ex de iarna (ca ar pluti, ca ar absorbi mai bine denivelarile-oricum e irelavant si nu poti imputa acest beneficiu anvelopei pt ca difera suspensiile intre masini, ca ar face naibii ceva ce altele normale nu fac)
      Last edited by crististreulea; 10 March 2015, 09:40.

      Comment


      • La astia scrie Slovacia


        Originally posted by cristi.... View Post
        dar eu nu pot intelege ce naiba se simte la cauciucurile astea... am mers si cu dunlop de iarna nu stiu ce model 4d parca (nu eu, era o soferita), nu am simtit nimic nemaipomenit nici cand am mai mers cu altii cu alte anvelope premium, adica ceva sa zic wow, bai cat de tare e anvelopa asta.
        te asteptai la orgasme multiple cand ai rulat cu niste gume premium?

        calitatea unui cauciuc se vede in special in momentele critice, retine!
        Last edited by Kojak; 10 March 2015, 00:30. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • pai aici vreau sa ajung, conteaza numai in momentele critice. adica nu in majoritatea timpului si revenim la intamplarile pe care noi nu le putem controla
          Last edited by crististreulea; 10 March 2015, 09:41.

          Comment


          • gresit! conteaza MAI ALES in momentel critice, nu doar atunci.

            Comment


            • Originally posted by Kojak View Post
              pai ia de aici, ca si-a luat popavlm zilele astea si erau aus deutschland.

              Comment


              • Eo mi-as lua d-astea

                Stau chiar bine

                Sau d-astea, sa se oftice kojacu :-))))
                Last edited by 827sam; 10 March 2015, 00:45.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • samuele, alea-s pe 195, daca te tine, baga-te. super pret pe dimensiunea aia.

                  Comment


                  • Oricum merg pe 180 60 r15 pe 6,5j
                    Ma roade si pe mine sa le schimb...nu stiu daca schimb masina...:-)))
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Originally posted by B997NDL View Post
                      pai ia de aici, ca si-a luat popavlm zilele astea si erau aus deutschland.
                      http://www.anvelopejantepromotii.ro/...remiumContact5
                      nu prea sunt de cuvant astia... adica una am vorbit cu ei si alta au facut...
                      pai cum domne' imi spui mie ca au DOT 4914 si-mi trimiti alte aiureli... vezi pozele...
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • Originally posted by popavlm View Post
                        nu prea sunt de cuvant astia... adica una am vorbit cu ei si alta au facut...
                        pai cum domne' imi spui mie ca au DOT 4914 si-mi trimiti alte aiureli... vezi pozele...
                        tote 4 ti le-au trimis cu acelasi dot, de la finele lu' ianuarie a.c.?
                        Last edited by crististreulea; 10 March 2015, 09:42. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by popavlm View Post
                          nu prea sunt de cuvant astia... adica una am vorbit cu ei si alta au facut...
                          pai cum domne' imi spui mie ca au DOT 4914 si-mi trimiti alte aiureli... vezi pozele...
                          asa am patit si eu, tot 4914 au zis ca au si au venit 0615 )
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Tot C.Premium 5?

                            Comment


                            • eu am ales Michelin EnergySaver.
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Saver simplu, fara +?
                                Se mai fac?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google