Aparatori Aripi Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    aparatori aripa logan

    salutare,

    sper ca nu am gresit topicul, dar nu am gasit altundeva sa scrie despre asta, vrea sa achizitionez niste aparatori aripa pt Loganul meu din 2007, si cele originale sunt in jur de 200 ron fata+spate, vreau sa va intreb daca cei care si-au montat asa ceva au cumparat cele originale sau cele de la tarabe?

    Comment


    • #32
      Unii si-au cumparat originale .. altii cu 80 ron aftermarket ..

      Comment


      • #33
        sunt si pe forum originale...
        ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

        Comment


        • #34
          salut,

          si care ati cumparat din astea after market, ceva dificultati la montare, trebuiau cumparate accesorii pt montaj, etc , etc?ponturi de montare?
          ms

          Comment


          • #35
            Am luat eu din targ...sunt de berlina..am taiat din ele...pe spate.. iar pe fata iti trebuie suruburi..cu piulite.. saibe...
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #36
              eu cand leam cumparat aveau in punga tot chitul e chiar banal de montat
              Attached Files
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • #37
                pentru sandero unde pot gasi si io...

                Comment


                • #38
                  eu le-am luat de la un magazin de piese auto
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • #39
                    Ma duc sa caut si eu deoarece am descoperit vopsea sarita chiar in acel loc.Probabil de la pietricele.Oricum arata si mai bine.
                    sigpicPasionat de MCV si natura

                    Comment


                    • #40
                      intreadevar isi fac treaba
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • #41
                        Am luat si eu 40 ron toate 4 dar pe zapada nu stau sa montez.Am vazut ca au o banda adeziva.Sa ma pregatesc si de un silicon?
                        sigpicPasionat de MCV si natura

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by padurarud View Post
                          Am luat si eu 40 ron toate 4 dar pe zapada nu stau sa montez.Am vazut ca au o banda adeziva.Sa ma pregatesc si de un silicon?
                          de unde le ai luat cu banii astia?

                          Comment


                          • #43
                            Din Vitan si sunt cum vezi pe masina lui Petroman la postul 36.Au tot ce trebuie in punga.
                            sigpicPasionat de MCV si natura

                            Comment


                            • #44
                              Alo Este foarte dificil să scrie în limba română, aşa cum am folosi Google Translator. Sunt foarte bucuros să urez bun venit tuturor.
                              Vreau să mărească clearance-ul la sol pe MCV-ul tău, aşa că am nevoie de Prelungitoare de arc sau Aparatori Aripi. Ele nu ar trebui să fie ca în imaginea din acest thread.

                              Acestea ar trebui să fie similară cu aceasta: Cum Sandero Stepway.

                              Poate ai promptă mine orice magazin on-line sau locul unde acestea sunt vândute? Am nevoie!
                              Sandero este crescut la 175 mm în Europa şi de până la 185 mm în cauza pneurilor Brazilia.
                              Acest lucru este făcut paşi mai lung-accident vascular cerebral amortizor, armate arcuri si bara stabilizatoare.
                              Iată anvelopa montată pe Sandero Stepway:
                              195/60 R16
                              185/65 R15
                              185/70 R14
                              Diferenţa între 14 şi 15 - 3,5 mm
                              Diferenţa între 14 şi 16 - 12,5 mm
                              Diferenţa între 15 şi 16 - 9 mm

                              Comment


                              • #45
                                Can you write in english please, google translator sucks, it's hard to understand even if it's in romanian.

                                If you are interested in increasing the distance between ground and your car you can use new tires 195/65/15 as first step
                                Last edited by Drogas; 5 August 2011, 16:29.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google