Apare Inca Un Pick-up..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    mdap se pare ca asa e, aveti dreptate, pot sa spun ca sunt "norocos"
    chiar azi am masurat si primeste tensiune in momentul in care pun contactul(12v), deci e spre bine, mai lipseste kit-ul de incalzire si o zi cu soare sa il pun
    ms ciprianeduard

    Comment


    • #47
      Uite aici: http://www.tutorialelogan.ro/2010/04...in-scaune.html Traiasca crististreulea !!! " O sa ma pun in cap" cristi
      sigpic

      Comment


      • #48
        am vazut deja tutorialul si e destul de simplu, mai urmeaza sa achizitionez kit-ul
        ms ms

        Comment


        • #49
          saptamana ce tocmai a trecut a lasat in urma ceva modificari la Pick-up, si anume am mutat butonul de reglat farurile mai sus pentru a face loc statiei(prin gaurile ramase de la buton am tras firele si antena pt statie) si e destul de ok pozitionata asa (mai ales ca nu mai sta intre scaune)

          urmeaza si poze cu statia in noua ei pozitie, sper pana deseara sa apuc sa le pun
          Attached Files

          Comment


          • #50
            dupa cum am spus o sa pun poze cu statia in noua ei pozitie
            Attached Files

            Comment


            • #51
              da este bine,te urmaresc mereu.asta fiindca avem amandoi pick-up.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • #52
                da ms, se pare ca suntem singurii cu pick-up pe aici

                oricum iese frumos masina daca o aranjezi cu gust si cum accesoriile nu sunt o pb(bani sa ai) sai dam bataie

                Comment


                • #53
                  Fratia pick-up`urilor )

                  Comment


                  • #54
                    Ar fi frumos sa initiem un concurs de sigle,gen armata americana(vezi navy seals,sau us marines),cu logan club mcv squad sau pick up squad;aberez desigur dar cred ca ar putea iesi citeva stickere reusite.

                    Comment


                    • #55
                      ar putea fi interesant , dar de moment ce suntem doar 2...nu cred ca ar avea farmec

                      oricum putin ar fi cei care ar cumpara un pick-up mai mult de dragul distractiei decat de exploatat
                      oricum si mie imi e greu sa exploatez masina cum ii vad pe altii care au la firme pick-up

                      Comment


                      • #56
                        cu atit mai mult ati fi speciali ,ca sinteti doar 2.In orice caz ,si cu stickere si fara,sinteti speciali, ceea ce faceti si cum faceti,va face sa fiti speciali, felicitari la amindoi si spor la treaba in continuare

                        Comment


                        • #57
                          ms cipo, suntem speciali pentru ca fiecare abordeaza alt stil in primul rand si in al doilea rand pentru ca am ales o astfel de masina, multi doar exploatandule la maxim(vedem peste tot papucuri rupte de carat greutati), dar asta e fiecare face ce stie cu masina lui

                          Comment


                          • #58
                            in weekend-ul ce tocmai a trecut am implinit si noi 60000km(fara pb, doar termostatul in iarna asta) si masina a prmit cadou senzori de parcare cu disply in oglinda(dupa montare pun si poze)
                            Attached Files

                            Comment


                            • #59
                              nu te deranjeaza la insipirat praful ala ?

                              Comment


                              • #60
                                bai vedeti ca a-ti uitat de primul posesor de pick-up din club si anume detail ,care are o masina superba.haideti sa ne aducem aminte si de el.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google