Arcuri Sport Pt Logan Ta-Technix Facute In Germania Pareri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arcuri Sport Pt Logan Ta-Technix Facute In Germania Pareri

    Arcuri Sport pt Logan Ta-Technix Facute in Germania stie cineva ceva despre ele??
    Sunt bune sunt proaste pretul la ele este de 100e si coboara 35mm fata/spate

    Multumesc anticipat
    ABS+ 1.6

  • #2
    n am auzit de astea da 100 euro e cam 4 milioane...mai pui unu si iei eibach si tot atat coboara si sunt sigur bune pune si niste poze ceva sa ne facem o idee...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Offtopic:geo unde ai gasit tu eibach la 5 mil ca vreau si eu)
      eu n-am gasit mai jos de 650din pacate la acelasi pret cu HR
      ontopic:n-am auzit de ele si la un search pe gugal n-am gasit nimic pentru logan de la ei.de ce nu incerci vogtland,iamagi parca are si zicea ca-s bune
      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

      Comment


      • #4
        vedeti la racing nick sunt arcuri racing nick costau vreo 4 mil si mai demult si coboara 4 sau 4.5 cm
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          off: xxxgeoxxx eibach-urile sunt 700 ron, in nici un caz 400.
          Silviu, da, eu am Vogtland (tot Germany si tot 35mm) si au fost 500 ale mele cu tot cu transport.

          ON: alex, de ce nu incerci tot Vogtland? Nu sunt singurul care are pe forum. Are si vgroza (v. Logan kompressor), juristul2000 si daca nu ma insel si alexutzu (cel cu Loganul de la kiss fm).
          Avand in vedere ca te va costa si tranportul (atentie! e posibil sa fie importate direct din GER si e posibil sa iti ceara mai mult pe transport , in functie de unde este depozitul in RO - la mine au fost aduse din Germania, pe comanda, la Oradea, iar apoi trimise la mine) vei ajunge tot cam la 500 ron setul. Avand in vedere ca lasa cam la fel ca Eibach si chiar puutin mai mult ca Weitec, eu zic ca va fi ok, avand un pret/cm lasati jos mai bun. De calitate... nea' gogle e online.
          Desi, daca vrei ceva ieftin: Weitec sau Vogtland. Eu zic ca Vogtland au un raport pret/calitate net superior Eibach, pentru ca lasa cam la fel si sunt cu 200 ron mai ieftine.


          Cristi, eu am intrat pe site la RacingNick, iar arcurile facute de ei se dau DOAR cu tot cu amortizoare
          sigpic

          Comment


          • #6
            E din hunedoara baiatu transportu ar fi cam 50lei sia luat un baiat pt citroen c4 REGLABILE cursa 100 mm (amortizor si arcuri) 250e da din pacate nare pt logan reglabil
            ABS+ 1.6

            Comment


            • #7
              da..sorry, am ramas cu eibach in cap, ca din alea vroiam sa mi iau eu are dreptate cristi, de racing nick era vorba...totusi mai bine unele verificate de baietii de pe forum, decat ceva mai ieftin..ca e vorba de siguranta aici, nu tuning de bazar...numai bine...scuze de confuzie
              sigpic

              Comment


              • #8
                Arcuri Racing Nick au fost pe BFF (v. felixb), FOF (v. CataFOF) si acum pe VDK. Este acelas set de arcuri si din cate am inteles sunt destul de dure.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  deci ce parere aveti despre arcurile TA-TECHNIX,si-a cumparat cineva,ca am gasit si eu oferta cu ele la 110 euro?ei spun ca masina coboara 40 mm fata si 40 mm spate.astept parerile voastre daca se merita.

                  Comment


                  • #10
                    incearca arcurile racing nick . coboara tot atat...
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #11
                      si la ce bani sunt cele racing nick?

                      suspensie reglabila TA-technix are varul meu pe o octavia 2 rs si este multumit de ea,insa eram curios cum se comporta pe logan.pt logan ta-technix fabrica doar arcuri.

                      Comment


                      • #12
                        Pai nu prea ai cum sa iti dai seama cum se comporta ...dupa ce le pui pe masina iti faci o idee despre cat de dure sunt ca de rezistenta in timp nu cred ca se pune problema
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          ok.multumesc de raspunsuri

                          Comment


                          • #14
                            am eu arcuri hr pe masina si vreau sa le schimb cu arcuri normale...si platesti manopera in service...eu am si suspensii si arcuri sport si e prea rigida pt bucuresti...plus jentile pe 17"... 0721.70.20.24

                            Comment


                            • #15
                              @goe

                              mai ai arcurile?
                              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google