Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 293 lei pe 12 luni, city insurance, logan 1.2, B6

    Comment


    • Am facut o simulare la un broker si ma asteapta luna asta cu 235 lei pe 6 luni sau 405 lei pe 12 luni, in conditiile in care anul trecut in octombrie am platit la acelasi broker 175 lei pe 6 luni(era in jur de 300 si un pic parca pe 12 luni).

      Comment


      • Eu am platit in noiembrie ce a trecut 470/an la city insurance, rca comandata online. Acum la o simulare cel mai ieftin iese groupama cu 730/an ... jepcari pe fata
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • matiz rca- 1 an 550 lei. Carpatica.

          Comment


          • Sa moara capra ce scump e!! Ce varsta are proprietarul?
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • 22 de ani are. nicio dauna.

              Comment


              • Poti face o simulare cu varsta 36,bugetar,tot la Carpatica?Aceiasi masina..
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • 400 lei pe 1 an

                  Comment


                  • Multumesc!
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Nu stiu daca e de plans sau de ras Alalteri am facut rca-ul la golan si m-a costat pe 6 luni 559lei la uniqa , pe cand la euroins si city era 513 respectiv 525lei... Doar traim in tara tuturor posibilitatilor

                      Comment


                      • Eu am dat 880 ron la euroins pe un an..:|

                        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                        Comment


                        • Facut asig la Uniqa(direct pe site) pe 1 an 301 ron De la b3 ajung la b5.La RCA-super ieftin era 400 ron polita Masina e dacie 1310 an 2000 ,varsta proprietarului 36 anisori.
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Eu am fost azi la BCR unde am avut RCA-ul si pe anul trecut. Si surprize,surprize....chiar ajuta foarte mult sa las masina pe numele lui maicamea

                            250 lei pe tot anul,permis din 82,nici o dauna(pe numele ei cel putin)+pensionara
                            Si la Groupama am casco simplu+vandalism-500 lei pe tot anul

                            Pt asta, pana pica tablele de pe ea tin loganu pe numele parintilor

                            Comment


                            • Eu am dat la inmatriculare pentru un megane 2 1.5Dci 518 Ron/6 luni( asta se intampla in februarie 2013).
                              Am 25 de ani, permis din 2005 fara accidente si locuiesc in Buzau, iar de curand am facut o simulare sa vad cat ma costa pe 1 an si sub 915 Ron (Euroins) nu gasesc.
                              Parca sunt prea nesimtite preturile astea.

                              Comment


                              • Eu la Duster 1.5 dci am 335 lei/6 luni la Euroins, RCA incheiat pe 8 februarie 2013.
                                Varsta 27 ani, clasa B0(fiind masina noua au luat-o de la 0).

                                Momentan caut casco dar vad ca primesc niste oferte de-ti vine sa o iei la fuga...ori asigurata la pret de logan si prima de asigurare decenta ce e drept ori asigurata aproape de valoarea de piata si-o prima care variaza intre de 650 si 900 euro/an + fransiza de 100-150e/eveniment in functie de asigurator.
                                Last edited by god; 15 April 2013, 19:54.
                                ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
                                Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google