Atelier de vopsitorie profi in Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atelier de vopsitorie profi in Timisoara

    De azi-noapte sunt fericitul posesor a doua zgarieturi de toata frumusetea facute de un animal cu cheia pe aripa spate dreapta si usa spate dreapta . Nu stie nimeni un atelier adevarat de vopsitorie in Timisoara, unde nu-si bat joc baietii de masina, exclus Auto-Europa. Reparatia o sa o fac pe Casco, am inteles ca la Seat pe Aradului fac treaba buna. Voi stiti ceva?

    multa carne pt dobitocul care nu a avut ce face cu cheile de la casa, sper sa...
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

  • #2
    Poti incerca si la Quark Motors, pe Liviu Rebreanu 164, fac treaba buna si ei. E service autorizat VW.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      App de vopsitorie: As vrea si eu sa vopsesc praggurile laterale (binenteles in aceasi culoare a masinii) stie cineva cam cat ar costa si unde se poate face?(tot in Timisoara).

      PS: ....si spuneti-mi va rog cum se recolteaza proba de nuanta a culorii?
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #4
        nu cred ca se recolteaza nimic,se stie codul de culoare si iti da culoarea care o ai ... nu vor exista diferenta daca se vopseste/lacuieste bine.
        Vezi si pe la auto cardo si aia parca vopsesc...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Auto Cardo nu mai exista, au dat faliment...Auto Europa detine monopolul Dacia in Timisoara.
          No, apoi blana
          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

          Comment


          • #6
            Originally posted by lau_swat
            Auto Cardo nu mai exista, au dat faliment...Auto Europa detine monopolul Dacia in Timisoara.
            Pai atunci asta nu e bine deloc....din pacate!!!!!!!!!!
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • #7
              Eu stiu ca nu e bine deloc si de asta nu vreau sa ma mai duc la AE pt ca am avut experiente ffff neplacute la vopsitorie. Oare Todorut International(Seat) sau Quark Motors(VW) vopsesc si alte marci de masini? O sa ma duc intai la un atelier care repara zgarieturi si lovituri usoare, insa mi-e teama ca nu o sa iasa, idiotul a zgariat destul de adanc
              No, apoi blana
              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

              Comment


              • #8
                Cu siguranta vopsesc si alte tipuri....
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • #9
                  autoeuropa sunt criminali la tinichigerie e haos total acolo.
                  iti vopsesc o aripa si te trezesti cu masina toata gazata sau parbrizul.
                  este un tinichigiu bun pe strada Almajului vizavi de blocuri.
                  el are vopsele din alta parte dar lucreaza super.curat.eventual cumperi tu vopseaua de la dacia.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by lau_swat
                    Auto Cardo nu mai exista, au dat faliment...Auto Europa detine monopolul Dacia in Timisoara.
                    hai ma,pai daca iti zic ca e serviceul dacia ,in spate la Citroen acolo... de ce nu ma crezi ?)
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      da auto cardo este inca cum spui in spate la opel si citroen

                      Comment


                      • #12
                        Si cum lucra la Auto Cardo? Am primit un pont pt un atelier unde pe Andreescu, pe langa Piata Aurora. Acuma sa vad si cu ce ateliere au astia de la Casco contract.

                        Unde e strada Almajului? ca nu am gasit-o pe nici o harta, ma bate gandul sa ma duc la Todorut International, stie cineva cum lucreaza cei de acolo. Astept in continuare sugestii.
                        Last edited by andrei; 19 November 2007, 12:07.
                        No, apoi blana
                        Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                        ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                        Comment


                        • #13
                          Mai bine te duci la un service al unei marci de automobile straine, lucreaza mult mai curat si mai cu grija decat orice at service Dacia sau de cartier. Si ei repara si vopsesc orice fel de masina, nu cred ca se baga la mecanica.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Am sunat la Todorut International, au zis ca fac si alte marci de masini deci acolo ma duc, intai la Casco pentru deschiderea dosarului, iar apoi la service. Va tin la curent cu evolutia lucrurilor.
                            No, apoi blana
                            Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                            ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                            Comment


                            • #15
                              Bafta la lucrari!
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google