Atelier de vopsitorie profi in Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Merci, merci, daca iese cum trebuie iti spun si poti sa mergi acolo sa-ti faci pragurile.
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • #17
      fara a dori sa fac reclama iti dau nr de tel al patronului de pe almajului.
      loganurile firmelor de elita din timisoara nu mai merg la autoeuropa si merg la el.
      poti merge cu incredere ca se ocupa de loganuri de cand au aparut si masini straine la fel.baietii care lucreaza sunt de cativa ani buni la el si au experienta.
      0744238480(Marius)

      Comment


      • #18
        Merci mult de pont suru, stie cineva ceva de firma Inocentre Service? Am inteles ca lucreaza foarte bine acolo, cineva mi-a recomandat sa ma duc acolo.
        No, apoi blana
        Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
        ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

        Comment


        • #19
          peste tot unde te duci spaga rulez,un whisky spaga si sa vezi ce frumos iti face masina(facut tico superlovit la auto europa pe casco 1 whisky mecanic,un whisky sef service,1 tinichigiu,1 vopsitor) nici nu se vede ca a fost lovita
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • #20
            eu la autoeuropa first time am mers la fel cu bautura si un cartus de tabac la tinichigiul care au zis ei ca se ocupa.pe inginer il cunosc si ma gandeam ca are grija dar au prea mult de lucru.a iesit ca naiba si au avut doar un pic de tras fusta spate ca am fost lovit usor.
            a 2a oara nu am dat nimic si cand am scoso in curte am facut scandal unde am vazut urme de vopsea.au inceput sa stearga cu mine de fata si am facut si reclamatie.ma tot sunau si am mers din nou sa rectifice.
            oricum acolo nu mai calc veci si nici spaga nu mai dau.imi ajunge casco 400euro nu le mai dau nimic mai bine merg la un privat.
            si ei sunt privati dar deh la ei parca am fi pe vremea impuscatului cu pile si prosteli mam saturat.

            Comment


            • #21
              cit adevar graieste gura ta(mina mai bine zis)
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • #22
                Am fost sunat de cel care o sa-mi faca masina, trebuie sa o duc miercuri dimineata si abia vineri e gata, mi se pare cam mult, dar ma gandesc sa iasa bine, voi ce ziceti nu e cam mult, are de vopsit usa dreapta spate si aripa dreapta spate. E particular, ii dau cateva foi la inceput?
                No, apoi blana
                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                Comment


                • #23
                  Da ceva la inceput si zi ca daca iese bine ii mai dai ceva si la sfarsit.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #24
                    Am luat masina de la vopsit, a iesit super fain, dar se vede diferenta intre partea vopsita si restul... Asta e acuma... Unde as putea da un polish ca la carte pe ea in Timisoara?
                    No, apoi blana
                    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                    Comment


                    • #25
                      la rompetrol
                      cu vodka si suc
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Cunoaste cineva din Timisoara un atelier unde sa pot face un portbagaj clean ?? Va rog, careva ajutatima si pe mn !!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          in freidor la LGP Zentrum

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Razvy View Post
                            in freidor la LGP Zentrum
                            Se ocupa baietii si cu tinichigerie ca din cate am vazut pe site'ul lor se ocupa cu indreptarea tablei ....
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Din moment ce te-am trimis la ei tu ce crezi? Site-ul nu e actualizat de o caruta de timp, eu acolo mi-am facut portbagajul clean si mi-am vopsit masina.
                              Probabil urmeaza si bad boy, tot la ei

                              Comment


                              • #30
                                Pai daca tiai facut portbagajul la ei imi spui te rog in cat timp la terminat si cat tea costat ca masina nu o pot lasa prea mult timp la ei ca eu o folosesc la servici...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google