Ati Votat ? :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ati Votat ? :)

    Salut ! Eram curios ce culoare adoptam la Logan Club. Ati votat ? Ponta sau Iohannis ? Daca deranjeaza topicul asta, rog moderatorii sa-l inchida.
    24
    Iohannis
    70.83%
    17
    Ponta
    29.17%
    7

  • #2
    dupa mintea mea, nu vad de ce sa deranjeze...
    Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

    Comment


    • #3
      Votati cu Ponta ca sa iesiti la 85 de ani la pensie.
      Votati cu Ponta sa reveniti la cartele!
      Votati dictatura! Votati comunismul ca asa meritati! SA muriti de foame, ti-ai dracului de parliti, cersetori de ulei si faina, statatori cu mana intinsa, puturosi!
      Votati hotia!

      Comment


      • #4
        Am votat"schimbarea"!
        http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

        Comment


        • #5
          ma oftic ca n-am stiut cum vor fi culorile la poll. trebuie sa le trec numele invers.

          Comment


          • #6
            @Cezar, si eu am facut propaganda, dar aveam vreo 3 beri la bord, si nu eram asa aprins

            in ce regim a fost distrusa tara asta? si ce a distrus-o?
            au distrus-o urmatoarele:
            privatizarile, retrocedarile,

            taierea pensiilor si a salariilor nu au distrus tara, doar au fost niste masuri luate brusc, luate fara prea multa cugetare...

            PS: CINE PONTEAZA NU CONTEAZA!

            si ca sa fiu in ton cu Cezar:
            gigi becali declaratie in luna mai a.c.: primul lucru cand va veni victor ponta presedinte, ma va gratia pe mine si pe gica popescu...pai doar pe astia doi ii va gratia?
            Last edited by mariannn; 16 November 2014, 20:14. Reason: Automerged Doublepost
            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

            Comment


            • #7
              Azi am fost sunat de 7 ori de catre o doamna care imi zicea insistent sa votez cu Ponta ) Raspunsul meu, nonsalant : "Doamna, cum ***** sa votez cu Ponta, cand eu la 8 si un sfert am pus stampila pe schimbare!". Ar insemna sa imi tradez cei 15 mii de compatrioti care au iesit pe strazile Clujului. Mi-e groaza insa de rezultate...diaspora (subiect tabu) a facut ce a putut, cu tot cu piedicile lui Melescanu. In plus, doar o revolutie ne mai aduce cat de cat cu picioarele pe pamant.

              Comment


              • #8
                i-auzi...si serviciile dorm? nu mai asculta telefoane?
                Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                Comment


                • #9
                  Ma jur, nici sa-mi fac somnul de frumusete nu am putut. Din cate am inteles, partidul acelui individ a facut niste "oferte". Duci o lista de 100 de oameni care voteaza cu Ponta, cu cnp, nr tel si nume, iar in schimb dadeau o suma de bani. Acum am inteles la ce foloseau acele liste. Eu am ajutat pe cineva sa faca un ban, si am pus nr meu la toti membrii familiei, deci am primit un apel pentru fiecare. Si culmea, toti au votat schimbarea. Sa fie intr-un ceas bun.
                  PS: Serviciile sunt numai pt noi, astia din "opozitie".

                  Comment


                  • #10
                    deci practic ai participat la sondaj de opinie doar ca sarlatanii s-au folosit de datele personale....
                    Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                    Comment


                    • #11
                      Ala nu era sondaj, era strategie electorala. Bine ca macar pe mine m-a apucat simtul civic de dimineata, devreme. Sora mea, a stat cu nepotul in brate 5 ore aproape in Italia, sa voteze. Noroc cu romanii, ca au lasat-o in fata, pesemne bunul simt emigreaza, mai nou . Ca in lista aia, la 100 persoane era o remuneratie de 500 lei aproape. In plus, ciudat ca acum, pe ultima suta de metri, vampa de la celalalt capat al firului, imi zice pe un ton oarecum imperativ: " sa mergeti sa votati cu Ponta". Zau? Adica nici un "va rugam frumos", nimic?

                      Comment


                      • #12
                        da, pentru ca are impresia ca e ceva normal ceea ce face ea...
                        o fi sub stare de hipnoza...
                        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                        Comment


                        • #13
                          si sotia a primit un telefon in care in care o cucoana i-a spus scurt :
                          "-Va rugam sa mergeti la vot ! Suntem din echipa lui Viorel Ponta !"
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • #14
                            Ponta presedinte

                            Comment


                            • #15
                              ce le mai place sa actioneze la limita legii...
                              pai mai facem campanie in extra sezon?
                              murdara campanie a mai purtat psd-ul.....

                              @brc78, te-ai inregistrat doar pentru asta?
                              Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google