Ati Votat ? :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    asta nu-i nimic. te crucesti daca auzi cum se voteaza pe la sate unde si primaru si popa si militianu is pesedisti...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • #17
      daaa, mai ales popiii....phoai ce jigodii mai sunt popii...niste lupi in haida de oaie.

      nu am mare varsta, dar in nici in 2004 si nici 2009, nu a fost miza asa de mare...
      si parca pe masura ce inainteaza in varsta, populatia din tara asta, parca mai rau se prosteste...populatia scolita inainte, nu freaky astia ce termina pe acum cu/fara bac, populatie ce s-a presupus cu mintea la locul ei, s-au dovedit a fi slaaabi...se dau dupa cum bate vantul...
      Last edited by mariannn; 16 November 2014, 20:55. Reason: Automerged Doublepost
      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

      Comment


      • #18
        PS: Voi vedeti ce mint aia la antena3 si in al 12-lea ceas? E plin Cluju' in Piata Unirii si aia zic ca nu e nimeni, ca toti s-au lamurit. Pacat de contul meu sa imi exprim aici sentimentele. Da' nu repetam istoria anu' asta, cu Ponta in locul lui Ceausescu, fie iertat.

        brc78 o fi vampa de la telefon, are cont si pe LGClub . Ce campanie. Ati vazut ce a zis Melescanu? Sa mearga aia din Paris sa voteze in Nancy (parca)..pai sunt 800 km dus intors, bai hotule, plus taxe si autostrazi. El se urca in avion ca voteaza in Paris. Nu pot sa cred ce popor slab suntem, cum acceptam sa fim mintiti si tratati ca niste nimicuri...nu se poate!

        Si culmea, inca acceptam rahaturile cu basistii, basescu si alte cele. Lumea se lasa manipulata cu aceleasi subiecte de nimic...Sa ne fereasca Dumnezeu...



        Ba' , si trist e ca se asteapta ca diaspora sa ne deschida ochii, aici se sta cu mainile incrucisate. E groaznic . Ma uit la Rares Bogdan (mandru ca e de-al nostru), si cand vad cate adevaruri zice, ma apuca plansul. Ce facem? Ne sapam groapa singuri si ne si intindem in ea? Nu se poate...
        Last edited by 30_VLD; 16 November 2014, 21:08. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Care-s aia care au votat cu Ponta? luati-va de urechi si faceti un pas inainte!
          Keep walking...

          Comment


          • #20
            Buna seara domnilor, DA, am votat.

            Comment


            • #21
              Originally posted by jonnie007 View Post
              Care-s aia care au votat cu Ponta? luati-va de urechi si faceti un pas inainte!
              crezi ca aia stau pe net ? is pe antene cu rachiu in nas ...
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • #22
                Alt banc : "Basescu vrea sa fie prim-ministru", am citat din Gadea, ca aveam pretentii. Cica aia cu frunte lata sunt inteligenti, asta-i exceptia. Nu mai pot bre de nervi ) O fi normal? Cum sa minti si sa induci lumea in eroare sistematic, si cu buna stiinta.

                Din ce a zis Badea pe Antena3, cred ca-i Iohannis cu oleaca de diferenta doar. Ca a parut dezamagit, citez :" cum au pus atati romani botul" la minciunile alora. No, sunt curios...
                Last edited by 30_VLD; 16 November 2014, 21:49. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #23
                  Originally posted by brc78 View Post
                  ponta presedinte
                  mars din tara asta!

                  Comment


                  • #24
                    O barca de hartie, si croaziera moca pe mare! Scor strans, sper ca votul surorii mele sa ne fie de folos!!!!!

                    http://transylvaniacam.com/ ) "cuie Ponta, cuie Ponta" )
                    Last edited by 30_VLD; 16 November 2014, 22:02. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #25
                      Nu v-a ajuns ma ciuma rosie? Ti-ai dracului de cretini (votantii Ponta)!
                      Nu v-au ajuns RCA_urile marite? Le vreti mai mari?
                      Nu v-a ajuns pretul benzinei?
                      Alienati mintal ce sunteti! Cine dracului credeti ca va plati toata campania asta? mamele voastre? Rezultate ale incestului ce sunteti!

                      BA PROSTII DRACULUI!!!!! Asta va alunga investitorii si o sa ramaneti cu sula-n mana, uitandu-va la TVR si gustand ocazional braga! O sa va faceti pantaloni cand va fi partidul de acord!
                      Last edited by Cezar; 16 November 2014, 22:05.

                      Comment


                      • #26
                        Controleaza-ti limbajul amice !
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • #27
                          Cezar, sunt 5 exit-polluri care il dau pe Iohannis castigator, asta fara diaspora, avand in vedere ca aia sigur nu voteaza Ponta ) Doamne ajuta, sa le rupem rozeta gunoaielor astora...

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by prometheus View Post
                            Controleaza-ti limbajul amice !
                            N-am chef!!!!! Esti guster de-al lui POnta?
                            Labar ce sta pe banii mei?
                            AFARA DIN TARA!

                            Comment


                            • #29
                              Cezar, e vorba ca-ti dau sefii ban ) In rest, sunt(em) in asentimentul tau .

                              Comment


                              • #30
                                Nu sunt gusterul nimanui Cezare , e treaba mea cu cine am votat pana la urma , hai sa avem putina decenta in limbaj !!
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google