!!!Au Nevoie De Ajutorul Nostru!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ovidiu, salutam gestul tau!
    Bani, practic nu o sa ajunga veci la asistente sau copii. Se va strange o suma pentru cumpararea varului si celor necesare pentru varuit, dar de asta ne vom ocupa cei cativa care s-au oferit.
    Deci, principalul lucru de care au nevoie micutii nu il putem oferi, e vorba de dragostea parinteasca, dar le putem fi alaturi si le putem dona:
    scutece de unica folosinta (pampers sau alta firma, dar ceva de calitate sa nu se irite)
    creme
    siropele
    hainute necesare.
    Merci!

    INTREBARE: Cand ne mobilizam? Cam in cat timp?
    sigpic

    Comment


    • #32
      Majoritatea asteapta sa termine cu licenta/examene la facultate etc..... banii putem sa ii stangem chiar la urmatoarea intalnire... sa cumparam materiale iar renovarea sa o incepem in aproximativ 1-2 saptamanai......
      Intalniri Logan Club Constanta:
      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
      Ptr detalii : 0723.955.045

      Comment


      • #33
        Eu aduc banutii Duminica acum la intalnire si pe parcurs o sa dau si jucarele. Cand mai merg pe la cumparaturi o sa mai iau ba un papitoi ba o jucarie ceva si la sfarsit de luna cand se strang mai multe vin cu saculetu . Numai bine la toata lumea
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #34
          ma bag si eu. Cristi eu cred ca mai indicat ar fii sa iei un scutec decat o jucarie. Sa ma corecteze sayd daca gresesc. Am tinu sa precizez asta pentru ca eu asa am inteles de la sayd. Copii respectivi sunt sugari si nu prea au ce face cu jucariile, nu stiu ce sunt alea. Daca tot vrem sa luam cate ceva, am face un bine mai mare cumparand "pampersi". Treaba asta o stiu si de la prietenii care au copii sau nepoti...
          Last edited by yrman; 8 June 2010, 12:39.
          sigpic

          Comment


          • #35
            NU avem nevoie de jucarii , avem 3-4saci deja.

            sigpic

            Comment


            • #36
              Da, ai dreptate Yrman asa este
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • #37
                -Ar fi ok daca am incepe de pe acum sa strangem banutii... la intalniri ... ca sa nu stam peste 1-2 saptamani sa strangem banu' in loc sa ne apucam de cumparaturi si de treaba...

                Comment


                • #38
                  da s.catalin veniti duminica cu banii , si ii strang eu sau sayd. daca termin cu bine examenele o sa incep sa-mi dau si eu interesu . pana atunci incerc sa-mi mentin calmul si sa nu ma cert cu nimeni aiurea.

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    am reusit sa strang un saculet cu haine pt copii intre 0-6 luni,bodyuri,caciulite,mici hainutze.....astea le dau la pufosi,sau vb cu said direct?
                    love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                    Comment


                    • #40
                      kelu multumim pentru hainute , avem rugaminte nu mai cumparati nimic , inteleg ca uni nu au bani sau nu vor sa dea bani si prefera sa cumpere ei dar aveti rabdare si cumparati ceva util sau necesar.

                      Oricum jucarii si hainute nu. Ne-a adus kelu hainute multe si frumoase , multumim inca o data lui si prietenilor lui pentru acest gest frumos.

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Cei care au, si sunt dispusi sa dea bani poate ii strangem maine la intalnire.....hai cu banutii
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • #42
                          Bravo

                          Am "spionat" putin acest topic si tin sa va felicit pentru intentia voastra. Bravo voua! Mesajul a creat oarece emotie si in randul nostru, al galatenilor, si cu permisiunea voastra, am strans si noi ceva banuti pentru acei copii. Nu este mult, dar stim sigur ca vor fi bine veniti.
                          Felicitari!

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by BeciAcustic View Post
                            Cei care au, si sunt dispusi sa dea bani poate ii strangem maine la intalnire.....hai cu banutii
                            Sa dati un PM cu un cont unde sa bag si eu banii promisi.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • #44
                              Azi s-au strans primii bani de la Lepi Liv si de la GLG(i-a dat acum cateva saptamani)
                              Nu stiu daca sa fac inca publice sumele sau nu, poate unii doresc sa ramana ``anonimi``...
                              dan.gutu ai PM cu contul meu de RFB altul nu am...
                              dupa ce depui banii sa confirmi aici suma depusa.

                              Pana acum s-au strans 270Ron
                              Au cotizat:
                              GLG
                              Lepi-Liv
                              dan.gutu
                              Logan Club Galati

                              Cei care mai vor sa contribuie o pot face si prin transfer bancar la Raiffeisen BANK , simplu si usor , va duceti la ghiseul RFB si fara sa completati nimic depuneti banii si vi-se elibereaza o chitanta. Eu am Banking-Online si pot verifica 24din24 daca sa donat ceva si cat...
                              Last edited by SoNyKeL; 21 June 2010, 20:26. Reason: Automerged Doublepost

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Eu iti dau maine cand ne vedem.....am uitat sa ti-i las......
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google