!!!Au Nevoie De Ajutorul Nostru!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Sunt de acord cu GLG-ul. Poate mai facem un efort si strangem ceva banuti si pentru Craciun, s-ar bucura tare mult acesti copilasi.
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #77
      Urmeaza ca zilele aceastea sa cumparam ceea ce mai e nevoie si sa le ducem. Ma gandeam sa facem cateva poze. Cei de acolo au spus ca sunt de acord sa facem un proces verbal de predare primire. E necesar acest lucru?
      Merci!
      sigpic

      Comment


      • #78
        Nu prea ma intereseaza procesul asta verbal in mod deosebit, ma intereseaza ca tot ce primesc acesti copii sa nu si bage ele ghearele vorbesc de asistente etc ce or mai fi pe acolo. Ca multe cadouri, bani etc etc au ajuns la copii si nu au ajuns chiar la ei au avut grija asistentele sa le faca perdute si dupa aceea dau vina pe guverne si alte chestii. Le ia mama naibii daca aflu ca aceste mici ajutoare nu ajung direct la copii. Bani de a lungul timpului asa au mai primit casele astea de ajutor dar cat au ajuns la copilasii astia amarati ? Cum am mai spus ii ia mama naibii
        Last edited by Christnacht; 27 September 2010, 14:19.
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #79
          Nu este necesar, dar poate daca se semneaza un proces verbal ... acele asistente nu vor baga manutele pana la cot - de teama - e o parere...

          Comment


          • #80
            Andy, faceti tot ce trebuie pentru acel centru in limita posibilitatilor. Nu ne incalzeste cu nimic acel proces verbal (asa consider eu). Daca aveti nevoie de ajutor (indiferent despre ce e vorba) sunt liber pana joi seara.

            Comment


            • #81
              Ionute, cred ca va fi nevoie de un drum pana la Histria, pe varianta sa cumparam cele necesare (daca stie cineva preturi mai ok va rog sa spuneti).
              Nu cred ca va lua cineva ceva pentru ca ni s-a solicitat sa cumparam fix ce au cei mici nevoie, dupa cum s-a scris mai sus.
              sigpic

              Comment


              • #82
                Andy eu stau acasa degeaba (sunt in concediu). Deci sunati-ma si mergem unde vreti si luam tot ce e nevoie, facem tot ce trebuie, cand trebuie si cum trebuie.

                Comment


                • #83
                  vineri mergem sa facem cumparaturile , pentru cei mici...
                  Last edited by SoNyKeL; 30 September 2010, 08:21.

                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    nu am mai mers azi ,ca nu ne-am potrivit ca timp liber...
                    incercam sa mergem duminica dimineata , pe la 8-9 sa fim acolo...
                    cine vine?

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Duminica dimineatza pe la 8.30 ne vedem undeva? Eu as propune parcarea de la REAL2, cea de pe varianta.
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        da de acord...in parcare la real 2 partea parcarii apropiata de giratoriu...

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          azi am facut piata , ptr cei mici. trebuia pe la 8:15 sa ne intalnim in parcare la real , eu am uitat sa pun ceasu sa sune si noroc ca ma trezit andy , m-am dus repede sa-l iau pe andy si andy nu auzea telefonu asa ca a durat ceva pana a coborat... ne-am intalnit cu lepi si cu alina la real2 pe la 8:45, ei ne asteptau de la 8 acolo asa ca nu au fost cele mai frumoase zambete de buna dimineata , mai ales ca era destul de frig. am ajuns la histria , am parcat , am facut piata bla bla bla , am facut poze de dovezi , unii au baut cafea si ciocolata calda plus pauza de tigara ... in fine...
                          dupa cumparaturi , am mers cu andy la ``cei mici`` sa vorbim cu ``oficialii de acolo`` si sa stabilim totul , etc... mai jos sunt cateva poze si o scanare cu bonurile fiscale a celor cumparate...

                          PS. fiind duminica nu am avut voie sa intram in camin si am fost tinuti la usa... asta e... ``za land of choising carpaitien zgarden``

                          Lista celor cumparate:
                          Haine:
                          13 x 1,3ron sosete fete
                          12 x 1.4ron sosete baieti
                          20 x 1.3ron sosete groase
                          26(set de 3buc) x3.5ron chiloti
                          12 x 3.5ron strampi baieti
                          12 x 4.5ron strampi fete
                          20 x 2.0ron prosoape
                          28 x 2.8ron maieuri
                          Total : 365RON
                          Rechizite-Papetarie:
                          100 x 0.6ron caiete dictando
                          100 x 0.6ron caiete mate
                          100 x 0.6ron caete TIP I
                          1 x 9.0ron 200buc rezerve stilou
                          10 x 1.2ron stilou
                          50 x 0.2ron pix
                          6x12x0.15ron creioane HB
                          12x-0.65ron Ascutitori + Guma de sters

                          Total : 229.60RON

                          Din : 865ron au ramas : 270.04 Ron

                          Originally posted by SoNyKeL
                          Au cotizat:
                          GLG
                          Lepi-Liv
                          dan.gutu
                          Logan Club Galati
                          s.catalin
                          christnacht
                          jkl
                          iulikk (dacia club)
                          beci acustic
                          sonykel
                          ionutnedelcu (dacia club)
                          yrman
                          andy_x3m
                          Total: 865ron
                          cu banii ramasi vom face niste pachetele , ptr copilasi(in functie de varsta) , o jucarie , un ceva dulce de mancat , un snacks , o ciocolata , un suc etc... lucruri de care cei mici poate nu au chiar asa mare nevoie , dar lucruri care ii fac foarte fericiti , ptr ca atunci cand esti copil nu conteaza ce chiloti si ciorapi ai primit si daca sunt de bumbac sau nu...
                          plus daca ne mai ajung bani le vom lua si 2-3tablete de joc de masa , gen : nu te supara frate , monopoly , tintar etc etc...
                          Attached Files
                          Last edited by SoNyKeL; 3 October 2010, 14:10.

                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            in principiu vineri mergem sa facem ``oficial`` donatiile.
                            as avea rugamintea macar la care cei care au donat sa fie prezenti.
                            deci v-as ruga sa spuneti daca veniti sau nu.

                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Spiritual, noi - LoganClub Galati - vom fi acolo ... aproape de voi si de copii!
                              Tin sa va felicit inca o data pentru initiativa. Cumva, ne-ati fost exemplu de urmat! Acum avem si noi actiunea noastra caritabila ...
                              Bravo! Bravo! Bravo!

                              Comment


                              • #90
                                Sonykel ajung in Constanta dupa ora 16:30. Daca mergeti dupa aceasta ora vin si eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google