B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Iti multumesc SanduGolanu pt urari.
    Bafta !

    Comment


    • #32
      Foarte misto jantele ...Da un aer de wrc parca. Covorase din acelea in targ sunt si pe alte culori..Cum ar fi albastru mineral? Sau niste huse care sa fie in ton cu aceasta culoare?

      Comment


      • #33
        Nu stiu dece, dar astea rosii sunt mai frumoase ca celelalte ! Frumoasa,spor la modificari si multi km fara probleme.
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #34
          Si mie imi plae masinuta...Mai putin inelele aeratoare rosii...
          E tare oricum, mai ales ca e rosie...mult succes!

          Comment


          • #35
            Pe langa faptul ca arata bine..Mai si fuge bine masinuta asta..Mai ales pe serpentine Bafta!

            Comment


            • #36
              Da, se vad foarte bine si noaptea , imi retrag cuvintele de mai sus . Sa ai grija de ea si spor in continuare la tunat. Sa auzim numai de bine
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • #37
                Se vad foarte bine stopurile felicitari nu le-am vazut de aproape si pe viu dar din poze vad ca au iesit bine.

                Si intradevar jantele se vad bine dar tot unele de aliaj se vad mai frumos dar iti iei tu si din alea.

                Bafta in continuare si sa stapanesti sanatos masina.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • #38
                  Florin_ , da , gasesti pe mai multe culori covorase , dar nu stiu daca culoarea aia. Si huse sunt cu gramada pt logan..Gasesti sigur ceva sa`ti placa.
                  dan.Gutu , se stie ca rosu este o culoare frumoasa... Ms la fel !
                  TWeetY , da in ton cu toata masina inelele...Nu`mi plac pe argintiu ala de la prestige..Si negre nici atat. Bafta si tie !
                  Christnacht , ma bucur ca te`am lamurit si ms pt "tunareala" , daca pot sa`i zic asa.
                  B-53-SDP , au iesit bine...Au o mica scurgere la cel din dreapta , deh...Daca nu le`am lasat la uscat "in picioare"
                  oricum la tine se vede mai bine...Poate si din cauza masinii ca este alba...
                  Jantele apar in primavara...Ca ciupercile , pana atunci merg si astea .
                  Mult succes , urc si 2-3 poze recente
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    Arata bine masinuta ta...Imi place ca nu vrei sa o faci "avion" ci doar sa fie putin mai deosebita... cum ti-a sugerat si supercar...Iti sugerez si eu...Mergi pe oz...E misto tare modelu ales de tine...Si cu timpul poate o sa gasesti bani si de gume...Si poate si o suspensie sport... Mult noroc in continuare...
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • #40
                      Nu..In nici un caz avion
                      da...O.Z culoare alb raman pe primu plan..Acuma sa vedem ce mai e pana la primavara.
                      tot se face incet si sigur
                      bafta si sa ne auzim de bine !

                      Comment


                      • #41
                        Stiri noi
                        UPgrade :
                        Arcuri sport racing nick , taiate o spira jumate pe spate.
                        Stikere logan CUP culoare alb.
                        voi revenit cu poze cu arcurile montate pe masina.
                        cand se incalzeste o sa pun poze si cu stikerele pe masina.
                        pana atunci...numai bine si cavok

                        Comment


                        • #42
                          asteptam cu nerabdare pozele si poate tuning la motor.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            ms sefu` , in curand si poze.
                            la motor nu umblu la el , momentan.

                            Comment


                            • #44
                              Imi pare bine ca de azi inainte mergi pe burta ca sa zic asa....spor la toate;)

                              Comment


                              • #45
                                welcome to the clubbbb trantitii rullzz
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google