B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-41-mma

    Sal
    Nu sunt chiar nou pe forum dar nu am reusit sa postez la myride.Am un Logan Ambiance din 2005 cu 33k km.Nu are modificari doar cateva accesorii!!Am in plan:geamuri electrice fata, folie, airbag sofer, jenti. Pun si cateva poze.
    Attached Files
    Tinc fest !!

  • #2
    Nu are airbag sofer?? Eu stiam ca orice model Ambiance..are airbar sofer..
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #3
      O fi vrut sa zica airbag pasager ....
      sigpic

      Comment


      • #4
        Capacele alea sunt superbe! Pacat ca nu-s jante... chiar imi plac.
        Si cam cat te costa modificarea cu airbag-ul? Sau e acelasi volanul? Intreb pt ca nici macar n-am masina, dar ma dau mare loganista Poate merita sa-ti pui unul sport, dar ala te costa de te rupe si nu prea isi are rostul daca n-a de gand sa faci modificari extreme.
        Oricum, ai plimbat-o destul de putin in 4 ani. S-o stapanesti sanatos si sa nu-ti dea nici o bataie de cap.
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • #5
          Spor la modificari si sa vedem pozele,drumuri bune.
          sigpic #

          Comment


          • #6
            33 kilometri?
            Cred ca este o gresala undeva....nu?
            Oricum, pentru varsta ei , arata bine si ingrijita!
            Da jos chestiile alea de pe colturile barilor ca nu pica bine, sau daca vrei sa le lasi acolo, macar sa le vopsesti!
            Spor in planurile tale!
            Numa' bine!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #7
              sibiene..33 k ..pe scurt 33000 km :P stiu ca esti entuziasmat de toba noua...dar..mare grija pe viitor ! )
              Proprietarului ii recomand montarea de proiectoare..jante..si niste arcuri sport

              Numai bine
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #8
                ??

                Scz vroiam sa zic airbac pasager, iar in legatura cu kilometrii sunt 33k (mii).Modificari aduse: cotiera, inele aeratoare cromate, aparatoare noroi,folie prestije, huse, difuzoare 17", capace. Si inca cateva poze:
                Attached Files
                Tinc fest !!

                Comment


                • #9
                  Pai n-am stiut de k=000 ca si simbol........asta e.....!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • #10
                    este din 2005 si nu are protectii pt aripi? a fost chemata la programul "ceruirea"?

                    prima data cand am vazut "K-ul", l-am vazut la americani
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Am facut o mica plimbare de vreo 900 km si am avut niste mici neplaceri.
                      1.Am spalat masina cu galeata ca la tara si mi s-a aburit farul din stinga.
                      2.Pe drumurile bune a locului mi-au zburat 2 capace.
                      Intrebare: cum pot sa dezaburesc farul (cand merg cu masina se dezabureste dar revine la loc dupa 30 min)
                      bogdan_1984: sincer nu stiu ce sunt protectiile pentru aripi!Nu s-a dus la programul ceruirea
                      Cateva poze:
                      Attached Files
                      Tinc fest !!

                      Comment


                      • #12
                        cu siguranta ai o fisura a geamului farului ! ti-a sarit o pietricica..sau undeva pe sus ! ca altfel..nu vad cum sa ti se abureasca !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #13
                          protectiile pentru aripi, protejeaza buza aripii. cand ai sa te duci cu ea la program, obligatoriu trebuie sa ti le puna. nu ai rugina pe la aripi?
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            am avut si eu o problema asemanatoare cu farul....scoate becul si lasa sa se usuce. E cam frig acum afara, o sa dureze ceva, eventual cat stai pe langa masina, tine si capota ridicata sa intre aer acolo. Doar daca vrei sa pleci mai pe seara, baga becul la loc, daca nu ,poti merge asa , cu becul scos, sa ia aer
                            Numai bine

                            Comment


                            • #15
                              astea sunt protectiile pentru aripi si cele pentru noroi
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google