B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    hmmz..din cate vad ..nu sunt capacele orginale..punele sigiliu.... ca sa nu mai zboare...
    Numai bine.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #17
      Sa o stapanesti sanatos!
      Protectiile de pe colturie barei ar trebui date jos, nu arata bine.

      Originally posted by Kalimera22 View Post
      difuzoare 17"
      Sunt de 17 cm difuzoarele, nu 17".

      Originally posted by Kalimera22 View Post
      2.Pe drumurile bune a locului mi-au zburat 2 capace.
      Pune antifurt capacelor sau macar prinde-le cu "soricei".
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Da am gresit sunt de 17 cm ,nu 17 inch.Pe spate am Sony 1725,se aud super bine si ma gandeam daca pot sa pun si pe fata tot de 17 cm,daca trebuie sa mai tai din plastic sa le montez si daca o sa zdrangane usa daca nu e insonorizata!!
        Tinc fest !!

        Comment


        • #19
          eu am prins de 16.5 pe fata direct pe tabla usii ! Nu am nici o problema si la cat zdrangane toata masina..nici n-o sa observi zdranganeala din usa Am si ineme md, poate cand voi avea timp o sa mi le montez !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #20
            bara cromata nu o dai jos? si niste ploape negre?eu zic ca ar da bine
            sa o stapanesti in continuare sanatos si multi km fara incidente ;)
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #21
              Rolul pleoapelor este de a da impresia ca e capota prelungita. Deci ca sa iasa ceva frumos , pleoapele trebuie sa fie la culoarea capotei , adica ALBE
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #22
                Sa stapanesti sanatosi si multi kilometrii fara evenimente deosebite.

                Comment


                • #23
                  Frumoasa masina!

                  Comment


                  • #24
                    MS pentru sfaturi! Pleoapele cu ce se lipesc, merge cu banda dublu adeziva?Plasa merge pusa peste grila, fara sa o tai?Exista cineva sa imi faca o poza in photoshop cu plasa la grila? Ms sa auzim de bine!!!
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • #25
                      nu merge cu banda dublu adeziva - la viteza ti le zboara ! Poti folosi silicon sanitar ! iar plasa chiar daca va merge pusa peste grila ar fi tiganie curata !
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #26
                        frumusica masina sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea...eu am prins pleoapele cu banda dubla adeziva le am de mult si nici o problema sa imi sara am tras si eu de ele si nu se dezlipesc dar poti sa incerci si cu silicon...cat te-a costat folia si unde ai pus-o?

                        Comment


                        • #27
                          danny_finutzu:
                          Daca te referi la folie tip "prestije" am luat-o din Vitan cu 60 ron.

                          Azi la iesirea din "30 decembrie"spre bucuresti al luat o groapa mare cu 100k/h.Rezultatul: capacele de pe stanga au zburat si marginile la jante s-au indoit.Ce zice-ti se rezolva problema??
                          Ma mandresc cu drumu ala, e bombardat la propriu.
                          Tinc fest !!

                          Comment


                          • #28
                            merge, le roluiesti ca sunt de otel, nu-i problema. probabil ca o sa trebuiasca si echilibrate .
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #29
                              nu eu ziceam de folia de pe geamuri nu ai si fata si spate sau mi se pare mie? e cu autorizatie ...cat tea costat si unde ai puso

                              Comment


                              • #30
                                danny_finutzu : Nu am folie, geamurile au tenta de culoare din fabrica
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google