B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa prima vizita de la Polivalenta............fratie!!
    Asa am facut rost si de niste stikere !
    Ma mai duc, poate cu timpu imi da si mie dala smecher
    Attached Files
    Tinc fest !!

    Comment


    • Shooting !!!
      Attached Files
      Tinc fest !!

      Comment


      • Cauciucuri iarna spate,cotiera copie dupa original, becuri philips !!!
        Tinc fest !!

        Comment


        • O imbunatatire vizibila a ceasurilor si a climatizarii "made by Dragman"
          Attached Files
          Tinc fest !!

          Comment


          • In prima poza, cum mi s-a blocat stergatorul, a 2 este cu cotiera.Si o poza cu masina inghetata.
            Mi-am cumparat si o pereche de lamele pentru stergatoare Valeo, pe care inca nu le-am montat.
            Attached Files
            Tinc fest !!

            Comment


            • da' vad ca si pe la voi "e grele" iarna
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • "e mormane" de zapada cat golanu! Noroc cu cauciucurile de iarna si cu parcarile subterane, ca se mai dezmortesc acolo
                Tinc fest !!

                Comment


                • vad ca se ''impaca'' loganul cu golful...eu am facut poze recent tot cu un golf langa )

                  de cotiera esti multimit ? mie a reusit sa mi-o rupa cineva, din greseala, si am facut o improvizatie sub suportul pe care sta pe consola, o bucata de tabla ( de numar de imatriculare ) ..
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • sunt proaste raau de tot cotierele astea ... la mine sa lasat un client mai tare pe ea si a facut poc !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • de lasat m-am lasat si eu ( am 97 kg ) si inca nu a crapat, dar a tras de ea spre spate cand a dat scaunul si a ramas cu ea in mana )
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Se impaca bine golfu cu golanu, ca au acceasi culoare, pacat ca Golfu e de bulgaria

                        Sincer nu prea s-a lasat nimeni pe cotiera, am prins-o cu acea intaritura metalica,plus nu scartaie.Am luat-o sa-mi sprijin doar mana pe ea
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • am luat si eu o cotiera la fel .. inca nu am montat-o .. totusi e o porcarie .. dar la bani astia ce vreti .. sa tina 200 kg ?
                          Vand toba sport/subwoofer+statie/senzori de parcare si altele
                          http://www.loganclub.ro/forum/showpo...56&postcount=1

                          Comment


                          • Pentru mine e ok, nu sunt asa greu ca voi!
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • Salut Kalimera22,asa ma gandeam si eu,de aia se numeste cotiera sa sprijini cotul,ma rog mana,si eu am tot copie si pe cuvant nu zice nimic,e beton,deci in concluzie pe cotiera se sprijina doar cotul nu si alte parti ale corpului,numai bine!

                              Comment


                              • dar cu centurile cum te impaci ? eu ma gandeam sa schimb aia in care bagi centura ( imi scapa acu ) cu una mai lunga , de pe alta masina... mai ales iarna cand sunt imbracat cu geaca mare ca de urs abia ma misc )
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google