B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Aseara am vazut un logan model ambiance ph1, modifcat.L-a transformat in ph2.Elementele de caroserie se potrivesc perfect, pe caroseria de ph1, elementele schimbate fiind: capota portbagaj, stopuri, bara spate, faruri, bara fata.Arata ff bine.
    Poze:
    Attached Files
    Tinc fest !!

    Comment


    • #32
      daca vrei faza 2 vandel si iati faza 2..dar sal modifici eu zic cai o prostie...mai bine o bara de mcv un difuzor bara,eleron.etc...nui mai corect asa...?
      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • #33
        eu din poze nu imi dau seama e ph 2 curat doar daca ma uit in interior la bord dar mai bine mergea pe fata de mcv si pe spate de ph2

        Comment


        • #34
          danny..se vede dupa menerele de la usi ca nu sunt in culoarea caroseriei si dupa capacele....de roti.
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • #35
            E ph 1.L-am vazut si inainte de schimbare.Prima data si-a schimbat fata,bara era neagra si apoi a vopsit-o! Poate vorbesc cu el sa vad cat l-a costat schimbarea si unde a realizat-o!!
            Tinc fest !!

            Comment


            • #36
              Caut un tinichigiu sau pe cineva de pe forum care mi-ar putea vopsi bara fata stanga.Si langa rezervor pe unde se baga benzina au aparut niste urme de rugina.
              Si poze:
              Attached Files
              Tinc fest !!

              Comment


              • #37
                Azi am achizitionat din Flanco un modulator fm si am pus si suportul de casetofon sub bord.
                Attached Files
                Tinc fest !!

                Comment


                • #38
                  cred ca tu ai vrut sa ne arati telefonul si gelul odorizant

                  serios acum, am auzit modulatorul ala si am facut comparatie cu alt modulator si, sincer, nu mi-a placut cum se auzea asta ca al tau. se auzea un fashait
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    E adevarat ca se aude un fashait, dar nu mereu.Sursa (memoria usb) trebuie sa fie cat mai fixa in modulator sa nu se miste la denivelari.Nu am chiar asa mari probleme cu el.Cat despre telefon, mai interesant e locul in care e pus decat el
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • #40
                      Si ca sa nu moara thread-u mai pun cateva poze cu ambianceul spalat.Are cineva idee unde gasesc o aripa dreapta fata,de preferabil alb,sau un service ieftin sa o vopsesc pe a mea!!
                      Attached Files
                      Tinc fest !!

                      Comment


                      • #41
                        salut kalimera...draguta masina ta. spor la modificari in continuare si sfaturi: folie,jante clean look ..ar fi altceva..plus proiectoare cum zicea si jokeru.
                        ps: am inteles eu bine...vrei un tinichigiu sau vopsitor??

                        Comment


                        • #42
                          Da am nevoie de ajutorul unui vopsitor sa-mi faca aripa dreapta fata, sa o vopseasca din nou pe asta.Am mai avut-o vopsita da s-a facut vopseaua aiurea, au aparut niste dungi si se vede urat.Poate imi vopseste si grila!
                          Tinc fest !!

                          Comment


                          • #43
                            Memeau n-a mai primit nimic nou, decat cateva sute de kilometri in bord
                            Attached Files
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • #44
                              adica, cati km are?
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Mai are putin si implineste 38000km, fara probleme, doar consumabile ( ulei, placute,filtre)
                                Mi-am pus si sigla cromata pe volan de la Demon Hunter
                                Attached Files
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google