B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rugaminte mare: sa faceti poze cu troaca mea, care va duceti in we asta la romexpo, va rog mult
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • troaca??? multi ar vrea sa aiba o traca ca a ta
      DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
      sigpic

      Comment


      • troaca , lighean, in tot felul o porecleste, ce conteaza, e a lui cand revii in tara ? ce vrei sa ii mai faci ? ( in afara de forja ) )
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • Originally posted by dsign View Post
          Rugaminte mare: sa faceti poze cu troaca mea, care va duceti in we asta la romexpo, va rog mult

          Platesti bine?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Pai cine o conduce?

            Comment


            • Atatea detalii...

              Cred ca-ti duce dorul.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Nu cred ca iii mai fac mare lucru, decat sa o mentin pe linia de plutire... Adica revizii, inlocuire de consumabile si piese defecte, daca sunt, o revizuire a tapiteriei de pe scaunele Sparco (cel de la sofer are un mic defect datorita uzurii), cate ceva bun pe la frane... Cam atat

                De condus o conduce mama si cateodata Soran
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Pai sincer nici nu ai mai avea ce sa-i faci decat sa ai in continuare grija de ea. La o masina aranjata in stil rally nu prea ai ce sa i mai faci decat consumabile foarte bune si atat in rest forja pt castigarea secundelor in caz de competitie. Numai bine Dsign si sa ai grija de Zambiloi asa cum ai avut si pana acum. Sanatate
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • Masina va putea fi admirata in pavilionul central la parter in centru la RTS (Romanian Tuning Show). Pentru participanti se vor organiza diverse tombole interesante!
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Originally posted by dsign View Post
                      Nu cred ca iii mai fac mare lucru, decat sa o mentin pe linia de plutire... Adica revizii, inlocuire de consumabile si piese defecte, daca sunt, o revizuire a tapiteriei de pe scaunele Sparco (cel de la sofer are un mic defect datorita uzurii), cate ceva bun pe la frane... Cam atat

                      De condus o conduce mama si cateodata Soran
                      Mai citeste o data ce ai scris....
                      sigpic

                      Comment


                      • asa zice el , ca e acolo departe de zambilica

                        asa am zis si eu ca nu mai fac nimic, dar uite ca tot ma mananca buzunaru

                        Comment


                        • Originally posted by Soran View Post
                          Masina va putea fi admirata in pavilionul central la parter in centru la RTS (Romanian Tuning Show). Pentru participanti se vor organiza diverse tombole interesante!
                          Uite si ocazia ca sa o las fara numere de cand am vorbit noi pe mess mai demult,dsign! )

                          Comment


                          • O miniatura la bijuteria ta nu te intereseaza ?
                            Attached Files
                            STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                            Comment


                            • Am toata colectia de miniaturi Logan Berlina, multumesc oricum.


                              Pai ori ne pasioneaza ori nu!
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • promit sa o pozez pe zambilica din toate unghiurile o sa fiu prezenta in toate cele 3 zile de expozitie.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google