B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • arata mult mai bn cu farurile negre...bafta...
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • da nu cred ca sunt negre, sunt la culoarea masinii, albastru. gresesc ?
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • daca i`ai pune plasa in loc de grila ? ;)) ar arata f misto ;) si cumpara spray (altu) sa vopsesti si manerele spate ca asa arata ca naiba ...

        Comment


        • Da,sunt in culoarea masinii farurile...pe viitor vreau sa pun plasa....cred ca i-ar schimba radical imaginea... ,iar de spray o sa cumpar categoric..sa imi continui ideile daca continua vremea frumoasa...
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • Vopseste-i barile albastru complet si pune-i plasa,o sa-i schimbe aspectul si mai mult

            Comment


            • Astazi am profitat putin de vremea frumoasa si am vopsit consola dintre scaune,cred ca asa se numeste , si cea centrala
              Aaa..si am inversat nsite butoane..cea de inchidere a usilor..cu cea de dezaburizare
              SP_A0898.jpgSP_A0899.jpg
              SP_A0901.jpgSP_A0903.jpg

              In ultima poza...se vede ca nu prea am vopsit bine..m-am cam grabit..
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • de unde ai luat spray-ul ala negru si cat a costat ?!

                Comment


                • arata foarte bine dar ai mare grija ca noaptea te chiorasti sau ba chiar nu prea vezi pt ca nu ai nici macar proiectoare sau punei xenoane in ele ca e rau de tine noapte...bafta multa.
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Originally posted by MyhayInferno View Post
                    de unde ai luat spray-ul ala negru si cat a costat ?!
                    sau chiar si spray ul culoarea masinii l-ai luat dupa codul culorii? si evident de unde si la ce pret !

                    Comment


                    • Fane, daca vrei sa pui plasa, da-mi un pm, te trimit la sigur. Ar arata mult mai bine. Spray-ul cred ca e cel de soba, nu?
                      p.s. Spray-ul in culoarea masinii cred ca e luat din Vitan, la 25 ron(eu de acolo l-am luat cu pretul asta)

                      Comment


                      • O modificare discreta si de bun gust, totul merge pe negru in interiorul Loganului. Spor la urmatoarele plasticaraie.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Sprayu negru mat se gaseste la orice magazin de piese auto... 11 lei am dat pe el ..
                          Spray culoarea masinii l-am luat din rahova...sunt niste magazine de piese auto multe... pe antiaeriana.... pe str. cu caminul militar... am dat 18 lei e departe Vitan'u de mine... si am cerut albastru de logan ..stiu cei de la magazin..
                          In leg cu farurile..adevarat la chiorasc seara....ba chiar in seara asta mi sa mai ars si un bec.
                          Sorine..plasa chiar vreau sa pun... dar tre sa ma duc prin targ sa iau plasa....si ma mai strang ceva bani..acum incep facultatea...si....na..

                          O problema...mi se aprinde in bord si indicatorul de faza lunga...cand am faza scurta... ce trebuie sa fac?? Help meee....
                          Last edited by FANE_CLK; 28 September 2009, 23:15. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • e pe undeva pe langa piata rahova? ca nu cunosc prea bine zona aia .

                            Comment


                            • Mergi pe Sos. Antiaeriana... este cea lataa.. si cauti Str. Crizantemelor.....nu ajungi l piata...
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Sau dinspre Margeanului cauti Crizantemelor la fel. Sunt foarte multe magazine de piese auto pe Crizantemelor.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google