B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a taiat curieru` destul fane trebuie sa taie din amortizoare

    Comment


    • Originally posted by aleXpeed View Post
      Si mai taie si din pragurile alea da-le dreeeqului ca sunt prea mari. Asta daca e sa mai tai din arcuri.
      vb lu alex ,mai taie naibi din ele) , cat ai taiat pana acum pe spate? una sau doua spire ?sau deloc?

      Comment


      • Hai sa le invarti cu placere si sa ai grija de ele ca sunt frumoase rau.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • sau vinde-le si ia-ti pe 17 " ! se vede cam urat la bara spate si ceea ce ziceam mai sus, cu jante de genul trebuie sa fie cat mai pe burta...
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Mie jantele imi plac , cand le-am pus pe masina , am vazut si eu ca ceva nu e in regula cu bara spate ..... trebuie sa ma gandesc la un artificiu , ceva...

            legat de taierea arcurilor... daca as mai taia jumatate de spira ar fi suficient?
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • O sa mergi pe tijele la amortizoare

              Comment


              • Parerea mea este ca mai bine treci pe 17.
                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                Comment


                • in noaptea asta.. am fost oprit pt. jante... .... Mi-a spus politistul clar.. ies mult in evidenta...

                  Am avut mare noroc... am scapat doar cu centura
                  Last edited by FANE_CLK; 8 April 2012, 04:22.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • Pfaaa.. e bine doar atat. Si baietii ziceau sa treci la 17...

                    Comment


                    • daca esti talamb

                      Comment


                      • naspa... eu zic sa tragi o suma de bani pe dreapta acolo pentru cazuri de extrema urgenta ...
                        militia este dusmanul nr1 la o masina modificata si de zi cu zi

                        Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

                        Comment


                        • + 1 cosmin ... e bine ca ai scapat fara sa iti salte talonul !
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Salut !

                            Salut Fane ... imi place masinuta , mai ales jantele astea borbet T ... asta pentru ca sunt aproape la fel cu ce am eu :P dar am impresia sau ai et mai mic adica ai cumva ET 25 spate ? zic asta pentru ca parca nu ies atat de mult in evidenta pe spate cum ies ale mele :| ... Doar intreb sper sa nu te superi ! Salut !

                            Comment


                            • Mersi , din pacate sunt ET 30 ....
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Am auzit ca se pot omologa jantele dar sa nu depasesti diametrul si latimea rotii. Taxa de omologare e cam 800 lei. Daca vrei fa o intrebare pe rarom.ro .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google