B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi place rau MCV-ul tau!
    Foarte frumoase jantele, la fel si tipsul.

    Comment


    • mie nu imi place...ca nu e terminat

      Comment


      • cica bara fata nu zice nimic?

        Comment


        • Mamaaa, bara vopsita
          Alta viata Fane

          Comment


          • Personal, cred ca ai stricat tot aspectul masinii cu bara aia pe spate. Am crezut ca poate vopsita va arata altfel. Bara e ciudata.
            Jantele sunt ok. Arata foarte bine pe o masina lasata eventual o berlina. Sincer, as fi mers pe 17" pentru ca MCV-ul e mai inalt ca berlina iar bara aia pe spate nu te avantajeaza prea mult daca vrei sa o mai cobori. In plus, 9J cu 7.5 e ok, dar nu si Borbet T (nu au buza pe fata). La fel ca la mine, zici ca pe fata ai roti subtiri de rezerva iar pe spate rotile masinii.
            Nu stiu daca mai poti schimba ceva, insa personal, nu imi place ce e pana acum. (imi placea foarte mult inainte sa pui bara).
            sigpic

            Comment


            • Iamagi poti s-o spui de 2 ori ! Nu imi place absolut deloc !
              I My Honda !

              Comment


              • cu bara fata facuta la nivel cu spatele , vopsita ,tipsurile baga`te mai in interior , mici retusuri, arata chiar bine .
                nici lui fane nu`i place suspensia ta-tecnix ca nu e fiabila.

                Comment


                • Cum zice Maistrul Florin Salam : ADEVARAT !
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • CLK-ule te.am vazut azi la POLI...super masina. arata mult mai bine in realitate.
                    nu am avut timp sa-ti urmaresc topicul de la inceput...
                    mai lucrezi la partea estetica ( vopsea ) ?
                    mi s.a parut cam neuniforma...poate n-am vazut eu bine.
                    abia astept sa-mi iau permisul ...sa pot veni si eu la intalnirile voastre. ( daca primiti asa pe ori si cine ;)) ).
                    multa bafta !
                    My Ride ! B - 29 - TmT

                    Comment


                    • Am vazut si eu masina in trafic,chiar ai fost fotografiat,si sincer,partea din spate pare disproportionata fata de restul masinii,cred ca spoilerul este prea masiv ...poate daca ar fi cam ca la Mihaita MCV ar da altfel; nu te supara,este doar o parere,dar masina este a ta,si adevarat ca este deosebita,felicitari.
                      Last edited by cipo; 22 April 2012, 07:26. Reason: completare

                      Comment


                      • Accept critici si sfaturi , atata timp cat sunt spune intr-un mod decent si prietenesc

                        Masina nu este gata..idei sunt multe..dar lipsa banilor... te face sa te misti incet....

                        E bine ca primesc asemenea critici , intrucat vad masina si din ochii altora si ma stimuleaza sa repar sau nu, in totalitate, ceea ce am gresit...

                        Photo0170.jpgPhoto0171.jpgPhoto0172.jpgPhoto0179.jpg
                        Photo0189.jpgPhoto0193.jpg
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • vopseste'i ma si pragurile ...

                          Jantele imi plac la nebunie !
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • vopseste-i pragurile si atunci o fi gata..ideea e ca tie tre' sa-ti placa masinuta ..sa o porti sanatos!!!..numai bine
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • Cand o sa modifice si bara fata o sa fie altceva si nu o sa mai para mare bara pe spate.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Ma Fanele, hai sa-ti dau o idee!

                                Daca tot zici ca nu sunt bani, si e de inteles, de ce nu o lasi tu cu barele stock, iar cand o fi gata macar o parte din puzzle (bare, praguri), le montezi?

                                Asa cum e acum, arata ciudat, nu urat.


                                Jantele imi plac iar din poze cel putin, par ca au iesit bine la "polish".


                                Sanatate!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google