B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie unul imi place ca vrei sa faci ceva dintr-un MCV .. dar sincer nu inteleg de ce nu ai facut kitul care il aveai tu la avatar .. acum vad ca nu-l mai ai .. ar fi aratat super tare .. dar oricum , fiecare face ce crede ca e mai bine ptr el .. multa bafta in continuare .. si la mai multi bani .. ca vreau sa vad masina finalizata

    Comment


    • He heee... ce ai inceput tu cu bara spate pare sa fie unic si da un efect spectaculos masinii. Chiar imi place cum arata! Nu cred ca am vazut postul unde ziceai de unde e bara, asa ca te mai intreb si eu: e custom bara sau de unde ai achizitionat'o? Multumesc si spor in continuare la modificari!!!
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • kitul de la avatar nu era ceva detaliat... era facut in graba ... bara fata e gen kitul acela voluminos de la pilot...

        Macs , bara spate e custom. Din pacate pentru MCV nu se comercializeaza elemente de tuning , fiecare isi pune mintea la contributie...
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • arata a autobuz sau a masina de morti cu bara aia. bara stock de ph2 e mult mai frumoasa. ti-am spus si cand mi-am pus eu arcurile, are aspect de jet-car cu tipsurile alea asa iesite in afara.

          Comment


          • fane ... ti-am zis si azi..imi place cum arata... asa ca lasa ....

            Comment


            • arata bine masina. te-am vazut ieri pe la 13-13 30 parcat pe rasaritului. stai in zona ?

              Comment


              • dap, stau pe rasaritului
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • am senzatia ca multi sunt din militari. micutzu, ynp...parca si geoultras... si mai sunt. eu stau pe moinesti cu ynp-ul.

                  Comment


                  • Ar mai fi Skandal, mvs 90 Geo sta in alta zona, parca :-?
                    sigpic

                    Comment


                    • mai e sinx , carmelo , CGK , pirvu
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • iar dau de tine. azi ora 19 stateai la semafor la bucur, venind de pe stefan cel mare.
                        adevarul e ca din primaverii si dorobanti nu prea vezi pe loganclub.
                        Last edited by B997NDL; 28 April 2012, 23:53.

                        Comment


                        • da,da eu eram ,
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            adevarul e ca din primaverii si dorobanti nu prea vezi pe loganclub.
                            Normal, eu sunt peste tot in fiecare zi.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Originally posted by FANE_CLK View Post
                              da,da eu eram ,
                              frumoasa masina. se vedea bine. ai smd-uri la pozitii? sau era faza scurta?

                              Comment


                              • pei am angels pe pozitie , care sigur nu se vedeau ziua , cred ca vobesti de faza scurta , e xenon
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google