B-65-xdt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Aleexalex- cd-player-ul mam decis sa il cumpar dupa ce lam auzit live la AndreiTMT
    Andrei- da se misca fata spate capacul

    Comment


    • #17
      Te astept pe la mine sa vad si eu cotiera,ma bate gandul sa-mi achizitionez una.

      Sent from my Samsung Galaxy Ace+ using Forum Runner
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • #18
        Originally posted by B74XDT View Post
        Dupa un an si ceva de cand stau si citesc si ma uit la majoritatea masinilor care sunt la My ride cred ca a sosit momentul sa postez si eu masina
        Este un logan Laureat din 20.07.2007 culoare albastru marin de 3 saptamanii de cand am luat permisul nu prea mai cricula ai mei si pot sa zic ca estea mea...are masina de 3 ani fiecare iarna a prinso in garaj nu prea sa circulat iarna cu ea decat aproximativ 100 km pana la magazin si inapoi , de cand a fost luata de noua a ciurcalat mama cu ea si find incepatoare...sa cam dus ambreiajul si a necesitat schimbarea undeva pe la 50.000 km a fost inlocuit cu un ambreiaj valeo original cumparat din reprezentanta si montat ulterior intrun service cu ajutorul unor "cunostinte" deoarece manopea la service-ul dacia era foarte piperata...distributia masini a fost facuta la 4 anii dupa achizitie deoarece nu ajunse la 40.000 km uleiul se schimba in fiecare vara pe la 6-7 mii de km
        Modificarii minore...o bara spate ph2 deoarece cea veche a suferit un mic accindent niste leduri la picioare diuze tip perdea si a 2 plafoniera
        Am in plan cumpararea unor jante...insa nu ma grabesc vreau sa gasesc un model frumos si sa fie la un pret accesibil..deoarece inca sunt pe bani parintilor si vreau sa ma si plimb si sa fac si modificari... pe primul loc ar fii o bara de mcv ... lupe si jantele ...si pe urma urmate de o suspensie sport...dar astea in timp
        Invata sa parchezi!
        Apoi sa mergi!

        Comment


        • #19
          Originally posted by Cezar View Post
          Invata sa parchezi!
          Adică să lase bicicliştii în pace!
          @Cezar: Hai că toţi am fost începători!

          Comment


          • #20
            Cred ca e invers, întâi se învață să mergi apoi sa parchezi, ai dat șpaga Cezar la școala de șoferi?


            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            sigpic

            Comment


            • #21
              mam pierdut mai pe sus)) am facut ceva?

              Bingo)) scz pt dublu post
              Cezar "parcasem" asa deoarece vream sa fac niste poze si nu era nimeni pe acolo...si am zis sa profit de spatiu si sa trag niste poze...
              Last edited by B74XDT; 12 April 2014, 22:27. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                frumos golan mult succes pe viitor cu ea . mersi pentru sfat

                Comment


                • #23
                  Nam mai scris de foarte mult timp asa ca sa mai revin cu niste detalii masina a ajuns la 66.684 de km pana acum am schimbat uleiul cu motul 5w40 la vara urmeaza si cel de la cutia de viteza am montat un set de boxe magnat pe fata si ovale tot magnat pe spate folie pe geamuri 15% jante EMR pe 15 7j saptamana trecuta am avut parte de un incident...din care am iesit sifonat cu aripa stanga putin capota si farul facut praf...a durat cam o saptamana sa vad masina facut la loc
                  Attached Files
                  Last edited by 77sky; 8 April 2015, 19:33.

                  Comment


                  • #24
                    Viteza viteza..maxim viteza....nfs...asa strica unii masinile altora. Si d-asta cresc asigurarile.
                    NU va inteleg. De ce mergeti fratilor cu proiectoarele Z I U A ?! Fara suparare, in locul aluia cu chevroletu, nu acceptam amiabila
                    My turbo lag, give your MPI, a chance

                    Comment


                    • #25
                      Viteza? Nu sa intamplat la 15km pe ora doar ca pe jos pare ud dar era gheata...celui din fata mea ia taiat unu calea care a intors a pus frana am pus si eu dar mam dus sanie ce am putut sa fac a fost sa iau dreapta cat sa nu intru frontal si sa nu intru si peste tirul de pe prima banda..

                      Proiectorul era aprins deoarece se aprind in directia virajului
                      Last edited by B74XDT; 16 February 2015, 01:52. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #26
                        A fost frumos azi asa ca am zis sa duc masina la spalatorie ca sa cam pus praful pe ea si inca sunt in căutare pt 2 capace la jante...deoarece cuiva ii lipseau 2 si erau mai aproape ale mele..
                        Attached Files
                        Last edited by 77sky; 8 April 2015, 19:33.

                        Comment


                        • #27
                          si inca o poza uitasem de ea
                          Attached Files
                          Last edited by 77sky; 8 April 2015, 19:32.

                          Comment


                          • #28
                            Este de apreciat ca o tii curata
                            La un polish nu te-ai gandit ?
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                            Comment


                            • #29
                              Ba da sa se mai incalzeasca putin si ii dau si polish

                              Comment


                              • #30
                                o poza de la intalnire
                                Attached Files
                                Last edited by 77sky; 8 April 2015, 19:32.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google